Volg de onderstaande video om te zien hoe je onze site als web-app op je startscherm installeert.
Opmerking: Deze functie is mogelijk niet beschikbaar in sommige browsers.
Inderdaad. Geen 16 graden om in u zetel tv te kijken.Enkel op de slaapkamer bedoelt hij volgens mij.

Dude... het is winteruur, geen zomeruur. If anything zoude vroeger uit u bed moeten zijn ipv later. Ge moet de zwakte van het vlees niet afschuiven op een verandering van het uur.Inderdaad. Geen 16 graden om in u zetel tv te kijken.
Dat winteruur heeft mij kapot gemaakt. As we speak nog snel mijn training vd dag aan het afwerken voor het werk![]()

En zo ben ik gisteren over een tractorsluis gegaan..... normaal zitten daar lichtjes (of reflectoren), maar door alle bladeren uiteraard niet zichtbaar. Was natuurlijk ook net langs een bosrand met heel weinig licht. Ik was gelukkig met de mtb, met de koersfiets had ik er mooi gelegen (met een krom wiel erbij, vermoedelijk).Ik denk dat ik toch eens ga beginnen uitkijken naar een gravelbike met spatborden om in de winter vuil te maken. Bij momenten zoveel bladeren dat ik niet meer zag waar fietspad, voetpad en goot zich bevonden.
Het hangt er van af waar je rijdt maar er zijn idd veel plaatsen waar je nu echt beter weg blijft met een koersfiets. Alles waar bomen staan is vervelend, de dijken liggen er vaak vuil bij met nen hoop drek. Gravel en MTB zijn idd vaak een beter alternatief in deze periode (hoewel ik weet dat de MTB puristen dan zitten wringen op hun stoel want "MTB is een zomersport"En zo ben ik gisteren over een tractorsluis gegaan..... normaal zitten daar lichtjes (of reflectoren), maar door alle bladeren uiteraard niet zichtbaar. Was natuurlijk ook net langs een bosrand met heel weinig licht. Ik was gelukkig met de mtb, met de koersfiets had ik er mooi gelegen (met een krom wiel erbij, vermoedelijk).
Ik rijd in deze echt niet graag met de koersfiets, en mijn mtb is nu ook niet zóveel trager (drop-bar mtb)...
)Ik kan nergens iets van lek zien.Ge moet u vooral afvragen waar die olie naar toe is.
Ja dat weet ik.Enkel op de slaapkamer bedoelt hij volgens mij.


En die klanten komen nu naar ons en zeggen: we gaan ze nog eventjes laten staan tot de btw gedaald is. En nieuwe klanten komen alleen maar om informatie, die stellen hun aankoop zeker uit. Die zeggen dat ook letterlijk, dat ze gaan wachten tot de btw naar 6 procent is gegaan.”
'morgen' beslissing staat er tochHoe lang gaat dit nu nog duren
![]()
Fiets wordt goedkoper door btw-verlaging (al kan dat wel nog even duren) | VRT NWS: nieuws
De Kamer beslist morgen over de verlaging van de btw op de aankoop van een fiets. Die gaat dan van 21 naar 6 procent. Het voorstel van de PS wordt zo goed als zeker goedgekeurd, want alle partijen zijn voor en dat heeft te maken met de strijd tegen de klimaatopwarming. De maatregel moet daarna...www.vrt.be

'morgen' beslissing staat er toch![]()
Het probleem is dat de maatregel niet meteen ingaat, als de Kamer donderdag het voorstel van de PS heeft goedgekeurd. De btw-verlaging moet nog naar de regering en naar Europa. Het zal ten vroegste ergens volgend jaar zijn dat je een goedkopere fiets kunt kopen.
Het hier beslissen is 1 zaak, het wettelijk rond krijgen is iets anders en daar doelt hij opKlanten die wachten om een fiets te kopen totdat de btw-verlaging er effectief is, zouden wel eens lang moeten kunnen wachten. De Europese Commissie moet namelijk haar zegen geven. En dat kan wel even duren, zegt Guy Crab van sectorfederatie Traxio: “Als de Kamer de btw-verlaging goedkeurt, moet die nog naar de federale regering, de volgende regering dus, en die moet het dan voorleggen aan Europa. De Europese Commissie moet dan bij de buurlanden nagaan of er geen sprake is van oneerlijke concurrentie. En zodra één buurland akkoord is, moeten ook de buurlanden van dat buurland bevraagd worden. Dus we zijn voor maanden of jaren vertrokken.”


Was ook niet serieusHet hier beslissen is 1 zaak, het wettelijk rond krijgen is iets anders en daar doelt hij op
Het artikel is van april 2019 btw![]()
Dacht even te verduidelijken, ik ken mijzelf, heel snel iets lezen en dan net de clue missen en verkeerd reagerenWas ook niet serieus
Maar toch bedankt.

Lopen die spatborden niet snel vol in de modder? Lijkt me dat het nut van de extra clearance voledig weg is nu.Gisteren wat gaan modderploegen in de Kempen. Spatborden zijn echt een zaligheid, ik had juist wat klamme schoenen.
Een fiets aan 21% in 2019 was een koopje ten opzichte van de huidige prijzen, zelfs aan 6 procentHoe lang gaat dit nu nog duren
![]()
Fiets wordt goedkoper door btw-verlaging (al kan dat wel nog even duren) | VRT NWS: nieuws
De Kamer beslist morgen over de verlaging van de btw op de aankoop van een fiets. Die gaat dan van 21 naar 6 procent. Het voorstel van de PS wordt zo goed als zeker goedgekeurd, want alle partijen zijn voor en dat heeft te maken met de strijd tegen de klimaatopwarming. De maatregel moet daarna...www.vrt.be
. Welke subsidies?Een fiets aan 21% in 2019 was een koopje ten opzichte van de huidige prijzen, zelfs aan 6 procent.
Elektrische auto's van 50k en meer subsidiëren daar hebben ze nochtans alle geld voor.