Vraagje, wij zijn onze vensterbanken aan het vernieuwen. De oude vensterbank lag gewoon op de open spouw tegen de dorpel aan (koudebrug). Ondertussen hebben we onze ramen laten vervangen.
Die koudebrug willen we nu graag aanpakken alvorens de nieuwe vensterbanken terug te plaatsen. Hoe gaan we hier best te werk ?
Foto ter referentie:
T moet gezegd, we gaan later de spouw nog vullen met EPS korrels, maar moeten we toch best de koudebrug aanpakken door er bvb XPS tegen te zetten ?
Als we vanaf onder kijken gaat dat mss niet veel nut hebben wegens de tablet die tegen de onderkant van het raam komt en zo toch contact maakt met het raam ? (blauwe lijn is hoe het vensterblad zou komen).
Iemand anders nog tips hoe het op te lossen ? Of gewoon vensterblad ertegen en dan hopen dat de EPS parels het zullen opvullen ?
Ik zou het ook kunnen opvullen met bvb styrodur (blauwe), dat laten afwerken eerst, en uitsparing laten voor vensterbank. Of vensterbank meteen zetten.