the_fox
Well-known member
Zolang er niks beslist en doorgevoerd is, is de regelgeving niet veranderd. Zie ook hierboven met de link naar site Vlaamse Overheid.Vallen nieuwe EV’s die je nu inschrijft nog steeds onder hetzelfde systeem? Dus de vrijstelling blijft eens ze verkeersbelasting invoeren voor EV’s? Zit te twijfelen om dit jaar als particulier nog eentje in te schrijven.
In het regeerakkoord staat ook:
“We respecteren de keuzes die de burger al heeft gemaakt en zullen alleen nieuwe inschrijvingen van nulemissievoertuigen onderwerpen aan verkeersfiscaliteit.”
Maar, er is dus nog niks concreet beslist dus niemand weet wat het gaat worden. Het bovenstaande uit het regeerakkoord is voor interpretatie vatbaar of de nieuwe inschrijvingen gaan slaan op na invoeren nieuwe regelgeving (wat in mijn ogen logisch gaat zijn) of dat men een retroactieve datum pakt (bv vorming huidige Vlaamse regering).
Alle concrete antwoorden gaan pas gegeven kunnen worden eens de nieuwe regelgeving op punt staat.