De Rode Duivels - het Garcia tijdperk

Zoals ik al zei: die paar belangrijke goals hebben hem bij Liverpool een legendarische status opgeleverd, maar die gast was toen slechts 24. Da's nog altijd vrij jong op dat punt. Hetgeen dat erna kwam is echter vrij teleurstellend met iemand van zijn talent. En Origi had echt wel talent en was beter dan hoe @Wilcao hem hier neerzet.

Die had vanaf na CL-run (of vanaf het seizoen erna) echt wel meer uit zijn carrière kunnen halen en dat is wat ik bedoel met op tijd een stapje terug doen of andere oorden opzoeken, maar nogmaals als die per se op de bank bij Liverpool wilde blijven is dat uiteindelijk zijn goed recht en daar ga ik hem niet voor afschieten natuurlijk. Maar ik mag dan wel vinden dat die er gewoon meer uit kunnen halen, wat perfect had gekund. That's it.
Die blessure heeft hem gewoon genekt.
 
Ik denk dat hij het talent had, eigenlijk twijfel ik daar niet aan zelfs. Maar ergens heeft die blessure hem wat fysiek genekt en als je tussen de lijnen zijn pensioentekstje leest had hij het vooral ook mentaal wat moeilijk.

Op dat niveau is er niet veel nodig om achterop te geraken. En uiteindelijk spreken we over falen/wegzakken bij Liverpool, toen het constant een top 5 ploeg van de wereld was he. En als puntje bij paaltje kwam heeft hij de ene zieke clutch goal na de andere gescoord. Alleen doodzonde dat hij dat amper voor de Duivels heeft kunnen tonen.
 
De WK studio ziet er precies de studio van Ter Zake uit. Had toch verwacht dat het iets meer voetbalsfeer ging uitademen. Dees voelt zo strak & zakelijk aan.
 
Mag Marc Wilmots wel bedanken die hem lanceerde als wit konijn. Goede start van carrière maar snel weggedeemsterd. Wellicht te snel naar topclubs (om daar luxe-invaller te zijn waar hij dan wel op de belangrijke momenten zijn momenten had), en geplaagd door gebrek aan motivatie, blessures en misschien te veel competitie (voor een speler van zijn niveau) of een combinatie daarvan. Voor de rest dat hij opnieuw verder wilt studeren kan ik alleen maar respect voor hebben.
 
De WK studio ziet er precies de studio van Ter Zake uit. Had toch verwacht dat het iets meer voetbalsfeer ging uitademen. Dees voelt zo strak & zakelijk aan.
Ik mag hopen dat we ook geen gans WK gaan zitten zeveren over US en Trump ... Ik heb het er helemaal mee gehad de laatste jaren, kunnen we het gewoon over voetbal hebben aub in een fucking voorbeschouwingsprogramma.
 
Karl Vannieuwkerke, echt de meest irritante mens om een tv programma te zien presenteren. Gisteren naar het programma gekeken voor de match, en dat is altijd hetzelfde met die mens:

Seg <Insert naam van gast>, weet je nog wat je zei net voor die ene match tegen persoon X in 1986?
 
Laatst bewerkt:
Frank Raes, echt de meest irritante mens om een tv programma te zien presenteren. Gisteren naar het programma gekeken voor de match, en dat is altijd hetzelfde met die mens:

Seg <Insert naam van gast>, weet je nog wat je zei net voor die ene match tegen persoon X in 1986?
‘X was wel een goeie, die kon wel voetballen’
 
Die volledige omkadering een grap. Waarom toch altijd dat brede publiek proberen entertainen bij matchen als Mexico - Zuid Afrika. Dat werkt echt meestal niet, en zorgt voor cringe tv waar niemand op zit te wachten.
 
Frank Raes, echt de meest irritante mens om een tv programma te zien presenteren. Gisteren naar het programma gekeken voor de match, en dat is altijd hetzelfde met die mens:

Seg <Insert naam van gast>, weet je nog wat je zei net voor die ene match tegen persoon X in 1986?
Bedoel je Karl?
 
Terug
Bovenaan