Hans Moleman
Well-known member
Wat was weer de exacte voorspelling ook al weer? 

Volg de onderstaande video om te zien hoe je onze site als web-app op je startscherm installeert.
Opmerking: Deze functie is mogelijk niet beschikbaar in sommige browsers.

Wat was weer de exacte voorspelling ook al weer?![]()
Sevilla zit financieel in zwaar weer en kan zo goed als geen transfers doenJaja, op transfermarkt kijken, kan ik ook
Heb het over zijn toekomst he, Hans sprak enkele maanden terug over een mogelijks permanente overstap naar Sevilla maar daar lijkt niets van in huis gekomen te zijn.

Maar wat zijn de alternatieven eigenlijk?Openda heeft er, samen met weliswaar de hele ploeg, een snertseizoen opzitten bij Leipzig. Bij de 6-0 pandoering tegen Bayern in de seizoensopener werd hij bij de rust ook al gewisseld. Weinig vertrouwen in, eerlijk gezegd.
Tja, ofwel spelers die eigenlijk geen natuurlijke centrumspitsen zijn zoals CDK of Trossard daar zetten, ofwel moet je gaan kijken naar de Vertessens en Stassins van deze wereld.Maar wat zijn de alternatieven eigenlijk?
Stassin heeft in 3 matchen amper 70 minuten gespeeld dit seizoenTja, ofwel spelers die eigenlijk geen natuurlijke centrumspitsen zijn zoals CDK of Trossard daar zetten, ofwel moet je gaan kijken naar de Vertessens en Stassins van deze wereld.
Dat is toch een vreemde keuze wanneer bij Openda het argument is dat hij niet in vorm is het?Tja, ofwel spelers die eigenlijk geen natuurlijke centrumspitsen zijn zoals CDK of Trossard daar zetten, ofwel moet je gaan kijken naar de Vertessens en Stassins van deze wereld.
Je moet daar gewoon CDK zetten. Wij zetten zelfs met Lukaku amper voor en CDK is zeer balvast, groot, sterk, kan zelf een actie maken én kan onze flanken aanspelen. Een Trossard zou zo eens eindelijk uit de verf kunnen komen ipv steeds onze holder de bolder type aanval.Ik zeg niet dat ik daarvoor zou kiezen he, de spitsenpositie is echt een probleem als Lukaku niet fit of in vorm is. Ik zie niemand die hem op dit moment enigszins kan vervangen. Intrinsiek neig ik nog het meest naar CDK omdat die kan kaatsen en het meest compatibel is met onze manier van spelen waarbij we onze vleugelaanvallers in stelling proberen brengen.
Vertessen is toch centrumspits? Ngonge is in de eerste plaats rechtsbuiten.Vertessen is een buitenspeler
We hebben nog:
- Ngonge
- Vanzeir
- Benteke
- Cuypers
Blijkbaar staat Bertaccini ook in de ruime voorselectie
Liechtenstein en KazachstanBinnen 11-12 dagen alweer interland periode tegen Noord-Macedonie en Wales. Geen Lukaku, welk wit konijn zou em uit zijne hoed toveren? Ook Vermant die volgens mij wel heeft gescoord bij de Belgen zal er niet bij-zijn.

Doe mij maar Courtois - De Cuyper, Theate, Debast, Seys - Onana, Tielemans - Fofana, De Bruyne, Doku - CDK volgende week.
Tegen Liechtenstein en Kazakhstan kan je wel een stuk aanvallender spelen en Tielemans switchen met Vanaken, maar we moeten toch echt eens terug met een typeploeg beginnen te spelen.

Debast speelde nu weer CV bij Sporting.Ach, ben je nu ook al op de Debast-bandwagon gesprongen?
Zeno is geen CV, daar maakt hij teveel foutjes voor. Als we dan toch met een typeploeg moeten beginnen spelen, laat ons dan gewoon gelijk met Theate/De Winter of Theate/Smets beginnen, beiden zijn intrinsiek beter op de CV dan Debast.
We gaan het ons nog beklagen als Garcia effectief kiest voor Debast als vaste CV, mark my words.
Debast speelde nu weer CV bij Sporting.
Mijn opstelling:
Geen Faes /end