Beide doen het niet slecht in de Jupkes Liga. Maar bvb Vanaken deed het in de CL gewoon heel goed. Ik zie echt geen rede om die te vervangen door bvb Heynen. Dat Mertens eruit moet is idd een feit maar of je daarom Tresor moet selecteren? Beide 0 ervaring op een hoger niveau
Er moet altijd een eerste keer zijn, hé. Maar je hebt gelijk hoor, het heeft weinig zin om Vanaken te vervangen door Heynen. Zie ook hieronder.
Ik tel dan toch niet mee. De meeste Genkies kunnen zich eigenlijk goed vinden in "Heynen en Tresor zijn er niet bij". Maar als je even serieus gaat analyseren (iemand op ons forum die nogal neutraal is heeft een hele uiteenzetting met correcte vergelijkingen en analyses van uitspraken van Martinez gedaan) zijn we misschien iets te mild hierin. Heynen vs Vanaken is gewoonweg Vanaken. Daar moeten we eerlijk in zijn. Maar als ge met een Praet of Lokonga gaat vergelijken momenteel?
En Tresor... Normaal zegt ge "nee, ik snap dat die er niet bij zit". Maar een Mertens is zeventigduizend keer over de top en hoort er niet meer bij, dus wanneer ge zo iemand meeneemt, gaat ge toch eens denken van "tja, waarom eigenlijk Tresor dan niet".
Ja, ik ben biased natuurlijk. Ik zie Heynen liever spelen dan Vanaken. Het is wel zoals je zegt: het zou het niet eens tussen die 2 moeten gaan. Vanaken is imo ook eerder een 10 en vervanger voor De Bruyne terwijl Heynen eerder een 8 is en op Tielemans zijn plek zou kunnen staan.
Het gaat dus eigenlijk over of Lokonga of Praet of Heynen of Lavia. En er is maar plaats voor 1, maximum 2. Doe mij dan maar Heynen en Lavia. Ongeacht of die nog geen enkele cap hebben. Heynen op basis van prestaties op het veld, Lavia op basis van potentieel en toekomst.
Trésor komt nu ook maar in de picture omdat er zoveel gekwetsten zijn (onder andere Doku en Saelemaekers onzeker). Dan is het Lukebakio / De Ketelaere / Januzaj / Mertens / Trésor. Logisch gezien laat je dan toch Mertens en Januzaj thuis en pak je mannen mee die in vorm zijn en verdienen van mee te gaan.
26 man:
Courtois / Mignolet / 3de keeper
Castagne / Meunier / Toby / Theate / Vertonghen / Hazard / De Cuyper
Kevin / Witsel / Tielemans / Carrasco / Vanaken / Onana / Lavia / Heynen
Hazard / Doku / Saelemaekers / De Ketelaere / Trossard / Lukebakio / Lukaku / Michy
Best wel moeilijk om er maar 26 te kiezen. Misschien dan toch eerder Openda i.p.v. Heynen, met dat Lukaku zo een vraagteken is.
Trésor in als Doku of Saelemaekers het niet haalt.
Mijn 11:
Courtois
Castagne Toby Jan Hazard
Lavia Onana
Carrasco KDB Trossard
Lukaku
Daar zou ik nu eens met veel plezier naar kijken.
Tegen deftige ploegen eventueel Tielemans erin i.p.v. Carrasco
Tielemans Lavia Onana
KDB Trossard
Lukaku