Ja qua uitzicht in de workout is dat identiek ja.
Natuurlijk het is een mobile app en dus geoptimaliseerd voor een klein schermpje. Dus geen grafiek maar onderaan komen steeds de blokken die je moet doen met de bijhorende kleur, net zoals bij de workout zelf in de agenda.
Grappig wel dat als je trainerroad opzoekt de bovenste hit is “trainerroad? Join cycling app”, een add voor join dus
Bij mywhoosh en zwift heb je nog dat interactieve waarbij je een route kan rijden en naar een rijdend mannetje kan kijken. Bij join en trainerroad is het zuiver uw data tonen en wat nu uw blok is en wat uw volgende blokken zijn.
Maar bij join is het vooral een feature om gewoon snel en vlot uw training te doen. Join is in de eerste plaats een app die u een trainingsschema voorschrijft.