Darts: 2025

Status
Niet open voor verdere reacties.
Consistentie is enorm belangrijk.
Ivm met dat laatste. De winnaar gisteren was ervaren rot Labanauskas en hij won effectief door heel "consistent" te gooien. :)
(Hij heeft onder andere nul keer 180 en nul keer 90 gemiddeld gegooid en toch won hij al zijn matchen)

consistency.jpg
 
Laatst bewerkt:
Wat is er trouwens gebeurd met Geert de Vos? Hij gooide (en won) ooit tegen Clayton met een gemiddelde van maar liefst 113+ wat dus hoger is dan waarmee Littler gisteren de finale won.

Hij heeft ook even een PDC tourkaart gehad maar hij heeft zich nooit echt kunnen doorzetten.

Talent heeft hij dus wel maar ja dat is soms niet voldoende zeker? :support:
 
En daarom is Mike tegenwoordig de beste Belg. Daar staat ne goeie kop op. Hij maakte het klinisch af.

Zonet met 6-4 gewonnen tegen Wright met een gemiddelde van 105 en bijna 50% op de dubbels. (Terwijl Wright zelf ook 105 gooide)
 
Laatst bewerkt:
Littler op automatische piloot fkes weer avond premier league gewonnen 6-0 Bunting, 6-3 Cross (een uitslag die nog best flatterend is voor Cross als je de match gezien hebt en zelfs dan was de commentaar achteraf naar Littler toe, het is ooit al beter geweest, iets dat Littler ook beaamde) en dan een 6-1 tegen Humphries terwijl hij daar zijn slechtste match van de drie speelt maar een Humphries tegenkrijgt die 1/10 dubbels gooit.

Tegen Price is het al wel is een paar keer niet gelukt maar al de rest van de wereld is gewoon te plat voor Luke Littler, ik krijg de indruk dat er veel zijn die dat ook beseffen en op voorhand al half verloren zijn, de derde in de stand premier league heeft na 8 avonden de helft van de punten van Littler, fenomeen zoals je ze in de sport zelden tegenkomt... .
 
Ouch. VDB 10 dubbels en 10x gemist. :crazy: Gewoon letterlijk een 0% ratio op de dubbels vandaag en eruit in de 1/8ste finales. Zoiets gebeurt toch vrij zelden dat je echt alles mist bij het uitgooien.

Zelfs al ben je niet goed dan zit het toch ook echt niet mee lol.
 

Blijft toch raar hoe er wind kan zijn in een indoor zaal, ik snap daar niets van. Topavond van Chris Dobey trouwens :hakkuh:
 
Dimitri van den Bergh last trouwens een pauze in. 5 minuten voor zijn eerste wedstrijd deze week op de vloer gaf hij al plots forfait. Nu geeft hij forfait voor onbepaalde duur op het PDC circuit.. Niet goed voor zijn ranking, maar als het echt niet draait is het misschien het beste om effe wat rust te pakken fysiek en mentaal..
 
Ik vraag mij oprecht af of die jongen niet beter iets anders zoekt. Een talent hebben voor iets is niet genoeg. Alles moet kloppen als je er van wilt leven. Genoeg voorbeelden in andere sporten.
 
Beau Greaves her lead has been cut dramatically

Ze doen daar alsof Crabtree een concurrent is voor Greaves voor een Tourcard volgend seizoen. (Er zijn er twee te verdelen via de Development Tour). Dat is niet juist. Hij heeft reeds een tourkaart dus hij telt niet mee voor de ranglijst. Nummer 4 (Dominik Gruellich) staat al 5300 pond achter en het is tov die plaats op de ranglijst dat ze zich moet concentreren.

Ze heeft ook lang aan de leiding gestaan in de challenge Tour maar uiteindelijk heeft ze er (terecht) voor gekozen zich voornamelijk op de dev Tour te concentreren. Ook heeft ze sinds februari geen matchen meer gespeeld bij de vrouwen.

Het is nog niet 100% zeker maar het ziet er goed uit en ze is op weg om na Lisa Ashton de tweede vrouw ooit te worden die een PDC Tourkaart pakt.
(En Sherrock = schaamrood op de wangen? :support: )
 
Laatst bewerkt:
Ivm de Belgen.

* Andy valt dit seizoen wat tegen en blijft hangen rond plaats 70.
Als het er doorkomt dat vanaf het seizoen 2026 er 96 profspelers ipv 64 gaan zijn, dan gaat hij vermoedelijk wel prof blijven.
Maar zoniet dan wordt het vermoedelijk weer Q-school om zijn kaart te redden.
* Mario is terug in super mario vorm na een operatie. Hij staat 66ste maar het gat tov nummer 64 wordt snel gedicht. Top-64 blijft mogelijk voor hem.
* Kim speelt een heel zwak seizoen. Dit seizoen blijft hij top-64 maar als hij zo blijft spelen dan ... valt hij er vroeg of laat gewoon uit
* Stefaan is aan zijn eerste seizoen bezig en behoudt zijn tourkaart
* Mike en Dimi: No comment.
 
Luke vs Luke

Damned. Beiden met een gemiddelde die 90% van profs quasi nooit halen in hun carrière.
Ze doen het soms toch gemakkelijk lijken.
 
Volgend jaar krijgt België een Premier League avond..! Barry Hearn bevestigde dit in de 02 Arena aan Rudy Lanssens. 😁
 
En Den Dimi is terug na een lange pauze al was het maar om Kim een peer te stoven. Sorry Kim als je dit leest maar het is wat het is : "No way dat uwe goeie vriend (ahum) Dimi uzelf en Mike zou laten samen spelen, maar ja dat wist je al wel. :tongue:

Je zag ook al meteen dat die twee wel redelijk goeie vrienden zijn. Het ging er veel gemoedelijker aan toe.
 
Zenuwen krijg ik van dimi. 3 - 0 en laten terugkomen tot 3 -3.

En oh boy 7 matchdarts gemist..

Edit: geven het nog uit handen
 
Jongens, sukkels!
Dimi is met een afwijking naar rechts uit z'n pauze gekomen, maar dan nog lag het niet aan hem...Mike waardeloos.
 
Status
Niet open voor verdere reacties.
Terug
Bovenaan