Volg de onderstaande video om te zien hoe je onze site als web-app op je startscherm installeert.
Opmerking: Deze functie is mogelijk niet beschikbaar in sommige browsers.
In theorie - ik denk dat we dergelijke quotes in het verleden ook wel konden ophalen voor andere landen. Denk dat enkel de tijd zal leren of het een netto positieve ingreep is geweest. Maar waar staan we met ons internationaal recht en soevereiniteitsprincipes jegens Rusland, als we hier zouden durven zeggen dat het goed gespeeld is?Tja, als ze nu Machado of Gonzalez installeren daar, kan je er in feite niets anders op zeggen dan goed gespeeld.
Ik vind dit toch iets anders, Maduro wordt afaik al jaren niet meer erkend als legitiem staatshoofd, Putin wel (zij het van een weinig democratische staat, natuurlijk). Uiteraard heeft dat niets te zien met Trump zijn beweegredenen, maar het maakt wel een verschil. Het zou iets helemaal anders zijn geweest als ze pakweg Lula uit zijn bed hadden gehaald.In theorie - ik denk dat we dergelijke quotes in het verleden ook wel konden ophalen voor andere landen. Denk dat enkel de tijd zal leren of het een netto positieve ingreep is geweest. Maar waar staan we met ons internationaal recht en soevereiniteitsprincipes jegens Rusland, als we hier zouden durven zeggen dat het goed gespeeld is?
Zeer benieuwd hoe China zal reageren.Ongeacht de waarschijnlijke verkiezingsfraude van Maduro, dit is toch weer een stevige deuk in ons internationaal systeem van rechten. Heeft de VN veiligheidsraad hier nu volledig mee afgedaan? Wie gaat nu nog aan andere landen kunnen zeggen dat ze geen recht hebben een ander land aan te vallen?
Annexatie van Groenland klinkt ook plots minder zot.. >_>Lap, ik was nog aan het bijlezen en ineens is de president gevangen genomen?
Deelnemers aan de bingo? Ik had een oorlog tussen de VS en Venezuela niet op mijn lijstje staan voor 2026.
Mijn volgende prentje is: president VS onthuld zich als lizardmen.
Een oorlog is het niet echt. Een special operation die blijkbaar op 3 uur afgerond is. Putin takes notes.Lap, ik was nog aan het bijlezen en ineens is de president gevangen genomen?
Deelnemers aan de bingo? Ik had een oorlog tussen de VS en Venezuela niet op mijn lijstje staan voor 2026.
Mijn volgende prentje is: president VS onthuld zich als lizardmen.
Rusland heeft dat in Oekraïne ook geprobeerd, alleen is Rusland militair een stuk minder capabel en hadden ze een pak minder weerstand verwacht. Maar het originele plan was effectief nog altijd om binnen de drie dagen in Kyiv te staan en ofwel Zelensky en zijn regering op te pikken, ofwel ze te dwingen van naar het buitenland te vluchten.Ik zie Poetin nu al in zijn buitenverblijf zitten: waarom ben ik 4 jaar geleden op dat idee niet gekomen?
Maar dat is toch ook wel weer fucked up boel zeg, net zoals met die operatie in Iran.

We hebben toch internationale rechtbanken om zulke zaken te bepalen? En dan zie ik dat er tegen Putin wel een arrestatiebevel is uitgevaardigd en tegen Maduro niet. Ik begrijp dat de V.S. het ICC niet erkent maar van onze Europese regeringsleiders mag ik wel hopen dat ze unaniem deze actie afkeuren.Ik vind dit toch iets anders, Maduro wordt afaik al jaren niet meer erkend als legitiem staatshoofd, Putin wel (zij het van een weinig democratische staat, natuurlijk). Uiteraard heeft dat niets te zien met Trump zijn beweegredenen, maar het maakt wel een verschil. Het zou iets helemaal anders zijn geweest als ze pakweg Lula uit zijn bed hadden gehaald.
En weer een pers-co vanuit Mar-a-Lago. Deden andere presidenten dat ook, persconferenties houden, officiële staatsbezoeken organiseren e.d. op hun privé-woning?
blijkbaar. Hopelijk zonder teveel bloedvergieten. Maar goddamnit....
Ik ben wel benieuwd naar de reactie van het Venezolaans volk. Positief of negatief.