Boekhoudsoftware

Die Yuki ziet er ook niet slecht uit!

Algemene vraag : laden jullie dan alles digitaal op? Hier heb ik nog de 'klassieke map' waar ik al mijn aankopfacturen insteek.
Ik doe alles digitaal idd. Alle facturen ontvang ik ook digitaal, bonnetjes van restaurant scan ik met de Yuki app in (en die kopietjes hou ik wel nog even bij). Enkel BTW-afrekeningen van de FOD moet ik zelf nog even manueel inscannen en dan opladen in Yuki (kan ook via de app).
 
Ik doe alles digitaal idd. Alle facturen ontvang ik ook digitaal, bonnetjes van restaurant scan ik met de Yuki app in (en die kopietjes hou ik wel nog even bij). Enkel BTW-afrekeningen van de FOD moet ik zelf nog even manueel inscannen en dan opladen in Yuki (kan ook via de app).
De btw-afrekening van FOD kan je digitaal vinden via myminfin :)
Je boekhouder ook normaal gezien
 
Ben zelf nu een half jaar als zelfstandige bezig, had eerst Octopus en vervolgens (op aanraden hier op het forum) Odoo gebruikt, zeer tevreden van Odoo. Gratis en daarnaast ook wel wat mee met het automatiseren. Leest facturen behoorlijk goed in, levert met enkele klikken mooie rapporten af etc...

Ik heb wel de chance dat mijn partner een boekhoudster is, zonder haar had ik wel moeite gehad om dat systeem (deftig zoals het hoort) onder de knie te krijgen.
 
15€/maand allebei, vandaar dat ik het hier even vroeg :)
Ik heb beide eens getest in 2021 en toen kwam Accountable er voor mij beter uit. Heb nu de pro-versie en kan eigenlijk écht niet klagen. Alleen weet ik niet meer waarom ik exact Dexter NIET genomen heb.
 
Nog eens even een thread bovenhalen. Ik zit momenteel met een vennootschap en een VZW. Iemand ervaring met Accountable om zo een organisaties te managen? Volgens mij voor een bijberoep is dit perfect, voor een vennootschap twijfel ik op de moment.
 
Dit topic even gebruiken.
Ik krijg volgende fout bij Billit
  • De mailinstellingen zijn niet correct of de opgegeven mailserver staat niet toe te mailen vanuit ******@hotmail.com:The SMTP server requires a secure connection or the client was not authenticated. The server response was: 5.7.57 Client not authenticated to send mail. Error: 535 5.7.139 Authentication unsuccessful, basic authentication is disabled. [AM0PR10CA0007.EURPRD10.PROD.OUTLOOK.COM 2024-09-29T13:40:30.920Z 08DCE039A7437719]
SMTP staat op smtp.office365.com , ik geef terug correct emailadres en wachtwoord in en krijg bovenstaande foutmelding.
Deze SMTP ook al eens geprobeerd: smtp-mail.outlook.com
Maar wil de wijzigingen niet opslaan.
Er is niets gewijzigd langs mijn kant dus begrijp het niet goed.

Goede timing op het einde van de maand.
Iemand een idee wat ik kan nakijken?
 
Ja zo goed als.
Nieuw passwoord al ingesteld van mijn outlook.
Enkel die tweefactoridentificatie voor in te loggen op billit doe/heb ik niet dus kan ook niet het probleem zijn.

Deze stap 3 zegt ook niet veel natuurlijk.
3. De foutmeldingen en mogelijke acties die u hiervoor dient te ondernemen vindt u hieronder terug.
Niet dat ik iets van die software ken, maar "basic authentication is disabled" doet mij vermoeden dat tweefactoridentificatie mogelijk verplicht is (vanaf nu dan?).
 
Het gaat over de 2FA bij O365, en niet die van Billit. Daardoor moet je bij O365 een app specifiek wachtwoord maken. Misschien is dit vervallen. Heeft het vroeger wel al gewerkt?
 
Het gaat over de 2FA bij O365, en niet die van Billit. Daardoor moet je bij O365 een app specifiek wachtwoord maken. Misschien is dit vervallen. Heeft het vroeger wel al gewerkt?
Dat is de enige uitleg waar ik niet aan uit geraak, die linken die ze geven ook bij microsoft naar die app specifieke wachtwoorden werken niet.
Werkt al 4 jaar normaal, vandaag aan maandelijkse facturatie bezig en krijg deze problemen.
 
Dit krijg ik dus als ik die extra beveiligingsverificatie wil openen:

Toegang geweigerd​

De gebruikers-id die u hebt ingevoerd, wordt niet herkend. Als dit een nieuw account is, kan het enkele uren duren voordat u toegang hebt tot services.Belangrijk: Deze pagina biedt nog geen ondersteuning voor aanmelding met een Microsoft-account. Meld u aan met een account dat aan u is toegewezen door uw organisatie. Als u niet over een dergelijk werk- of schoolaccount beschikt, vraagt u er een aan via uw beheerder en probeert u het opnieuw.

Vreemde is dat er toch mails verstuurd geweest zijn, ze staan niet in mijn verstuurde items op outlook maar ik had mijzelf bij eentje als ontvanger gezet en die is toegekomen, bij billit staan deze ook als 'verzonden op .. om ... '
Terwijl er op billit op dit moment totaal niets staat ingesteld van smtp of emailadres.
Wat een soep.
 
Terug
Bovenaan