Beats/experimental elektronica


Als ik twijfel komt het uiteindelijk in dit topic terecht :unsure:

Nieuwe plaat van Martyn, u misschien nog welgekend van de (post-)dubstep / UK bass fase uit de vroege 2010s. Maar dit is een halve jazz plaat. Zalig geluid. Voor fans van vanalles, ik pik er o.a. flarden St Germain, Photek, Amon Tobin en jazzy beatmaker SW. uit.
 

Als ik twijfel komt het uiteindelijk in dit topic terecht :unsure:

Nieuwe plaat van Martyn, u misschien nog welgekend van de (post-)dubstep / UK bass fase uit de vroege 2010s. Maar dit is een halve jazz plaat. Zalig geluid. Voor fans van vanalles, ik pik er o.a. flarden St Germain, Photek, Amon Tobin en jazzy beatmaker SW. uit.

Inderdaad de moeite dit album, Lefto had al eens een track geteased paar weken terug en dat was er al boenk op. Maar ook het album in z'n geheel mag er wezen.

Z'n debuut was inderdaad in die post-dubstep periode, voornamelijk om te dansen maar dit is een heel ander varkentje. Vijftien jaar doet wat met een mens :lol:
 
Laatst bewerkt:
Eigenlijk te zot voor woorden. Hun concerten werden eind vorig jaar al aangekondigd, maar zonet nog een ticket aangeschaft voor Autechre in Rijsel op 16 oktober. In Nijmegen de dag erna zijn ook nog tickets over maar voor de helft meer dan in Frankrijk. De verkoop startte al op 4 december vorig jaar. Mogelijks maar ik er een uitgebreid weekend van met wat opsnuiven van cultuur en shoppen. ;)
 
16 ongetitelde pakketjes van exact 5 minuten lang, geladen met dubby, glitchy soundscapes. Voor liefhebbers van Pole of artiesten op Mille Plateaux lijkt me.

Zit ook wel wat vroege Andy Stott in verder.
 

Nog niet volledig geluisterd maar haar vorige was een van mijn favoriete platen van dat jaar.

Ook een van de mooiste vrouwen die rondloopt op deze aardbol.
 

Pitchfork zegt:
Gloorp Life, the new LP from Philadelphia experimental drummer and producer Garrett Burke, feels like being transporting via Tesseract-like portal to the best sound system in São Paulo, blasting polyrythms to a dance floor full of hips in motion. The project, which came to life while Burke was touring 2025’s Gloorp 'Em Up, continues to push his energetic and elastic mix of footwork, East Coast club, and bass music into weird and vivid spaces.
 
Terug
Bovenaan