Volg de onderstaande video om te zien hoe je onze site als web-app op je startscherm installeert.
Opmerking: Deze functie is mogelijk niet beschikbaar in sommige browsers.
Zeker geen kenner, maar geprikkeld door je vraag wat gegoogled :Vraagje voor de kenners , Emma is de Europese goat, maar hoe goed is ze met de Amerikanen erbij, is dat top10 ?
En is de WNBA zoveel beter dan het Europese basket ?
Het is subjectief, maar het is voor wat een inschatting te maken.
En haar stats zijn echt niet indrukwekkend te noemen in de matchen die ze gespeeld heeft, maar de timing is wel niet ok dat is het enige.Iemand die in 9 matchen een gemiddelde speeltijd heeft van 20 minuten, en 2 keer bij de starting 5 zit, is geen reservespeelster?
Beetje vreemd
Haar stats zijn wel meer dan degelijk hoor. Zeker niet uitmuntend.En haar stats zijn echt niet indrukwekkend te noemen in de matchen die ze gespeeld heeft, maar de timing is wel niet ok dat is het enige.
Dan moet je als Europees land eigenlijk hopen dat je spelers niet goed genoeg zijn voor de NBA dat ze in Europa blijven of dat ze zo goed zijn dat het wordt toegelaten.Met alle respect voor Julie natuurlijk, die een Belgische legende is, maar die heeft niet het statuut om zo maar haar goesting te kunnen doen in de WNBA. Je zou al zoal Meeseman incontournable moeten zijn voor een team.
Dit is eigenlijk een mooi voorbeeld waarom spelers zoals een Mitchell en Camara het zo moeilijk hebben om zomaar af te zakken naar België om met de Lions mee te doen. Mensen zoals een Mitchell & Julie, tja daar lopen daar wel meerdere rond van dat niveau die niet zomaar voor een paar weken verdwijnen mid season.
Ik denk dat iedereen dit wel begrijpt en aanvaard dat dit een mogelijk gevolg was. Er wordt vooral verontwaardigd gereageerd omdat ze meteen moest terugkomen/overvliegen om dan stante pede ontslagen te worden. Zeg dan toch gewoon: "proficiat met de titel, maar we gaan je toch waiven". Dit lijkt echt op pestgedrag als het geen nonchalence is. Maar goed: ze konden het ook tijdens het toernooi communiceren, maar dan ligt het er wel echt (middel-)vingerdik op.Dit is eigenlijk een mooi voorbeeld waarom spelers zoals een Mitchell en Camara het zo moeilijk hebben om zomaar af te zakken naar België om met de Lions mee te doen. Mensen zoals een Mitchell & Julie, tja daar lopen daar wel meerdere rond van dat niveau die niet zomaar voor een paar weken verdwijnen mid season.

Ik denk dat ze op voorhand in een interview op sporza zeiden dat ze het 'risico' erbij namen. Maar je verwacht dat je na een goede beurt (ze zijn dan ook kampioen geworden) wel terugkomt als. Blijkbaar had ze nog maar een voorlopig basiscontract. Dat speelt misschien ook mee he, dat ze denken dat ze te duur gaat zijn. En als je toch al weet dat je ze niet houdt kan je het evengoed nu al stopzetten, want ze 'blokkeert' een plaats in de roster.Toch ook allemaal een raar systeem. WNBA en Europa lijken niet echt compatibel. Of moeten we het EK in een andere periode organiseren? Had Vanloo niet kunnen aanvoelen dat ze gewaved ging worden(via insiders).

Emma is sowieso top 5 globaal.Vraagje voor de kenners , Emma is de Europese goat, maar hoe goed is ze met de Amerikanen erbij, is dat top10 ?
En is de WNBA zoveel beter dan het Europese basket ?
Het is subjectief, maar het is voor wat een inschatting te maken.

Zonder Emma had Mike Thibault nooit getekend als trainer he. Dat weet iedereen. Hij geeft dat onrechtstreeks zelf ook toe.Emma is sowieso top 5 globaal.
Jep, haal Emma weg en Belgie haalt mss de halve finales niet. Kijk maar eens naar haar Euroleague palmares. Generational athlete.Zonder Emma had Mike Thibault nooit getekend als trainer he. Dat weet iedereen. Hij geeft dat onrechtstreeks zelf ook toe.
Dit dus. Ik vind dat veel neutrale supporters dit nog serieus onderschatten.Jep, haal Emma weg en Belgie haalt mss de halve finales niet. Kijk maar eens naar haar Euroleague palmares. Generational athlete.
Euhm, zelfs een Jokic of Shai moet tijdens het seizoen toch niet gaan meedoen met Servië of Canada, ookal zou hij dat willen. En Mitchell en Camara mogen toch gewoon meedoen met de Lions in de zomer?Dit is eigenlijk een mooi voorbeeld waarom spelers zoals een Mitchell en Camara het zo moeilijk hebben om zomaar af te zakken naar België om met de Lions mee te doen. Mensen zoals een Mitchell & Julie, tja daar lopen daar wel meerdere rond van dat niveau die niet zomaar voor een paar weken verdwijnen mid season.
