Moet kik hier nu echt dieje boek van IT& Recht hier zitten overtypen ofwa?
Ik zeg allemaal niet dat het niet mogelijk is en dergelijke. Ik probeer de topicstarter gewoon op de problemen te wijzen die er later kunnen voordoen.
Qua webapps -> desktop apps
Heb je al eens een attack tree opgesteld voor het probleem? Ik niet, maar ben er zeker van dat er meer mis kan lopen met zulk systeem over een internet verbinding dan lokaal uw programme te runnen. ( het gaat hier dus niet enkel over crashes en bugs, ook al heb ik dat enkel specifiek gezegd)
Om dan specifiek op de crashes en bugs in te gaan: een webapplicatie heeft 5 mogelijke stoornissen:
1. De gebruiker
2. De browser
3. De internetverbinding die ni werkt
4. Het besturingssysteem
5. Het programma zelf dat niet werkt
Een desktop applicatie 3:
1. De gebruiker
2. Het besturingssysteem
3. het programma zelf.
(mocht ik er vergeten , vul me aub aan.. )
Met een webapp moet je er bijkomend ook voorzorgen dat je alle gegevens op een beveiligde manier doorstuurt met SSL.
Je moet kunnen aantonen dat de bestanden niet aangepast zijn na verloop van tijd e.d.
En ik val u niet persoonlijk aan. Ik geef gewoon kritiek op uw statement die 100% incorrect is. nl:
n00bslayer zei:
Als een handtekening in een programma , op een website of op een stuk papier wordt gezet maakt helemaal niets uit. Wat XortioN dus aanhaalt is perfect geldig.
Als je echt denkt dat die allemaal dezelfde rechtswaarde hebben, dan slaag je de bal serieus mis..
Daardoor zei ik dus in de voorgaande posts, gebruik een systeem zoals intellistamp dat ervoor zorgt dat alle documenten , op papier/digitaal of in email, dezelfde waarde hebben.
Naar mijn mening zuig je het dus uit je duim en kan het op geen enkel manier respect van mij krijgen.
Uw afdruk op het internet? Wat moet ik me daar bij voorstellen.. ( kan me dus echt niet bommen.. )
Gogeta zei:
Waarom een programma schrijven? dan is het weer drama omdat bv iemand zen pc buggy is of het programma crashed... als het online te doen is... moet het gwn werken punt uit..
Als die pc buggy is kan de webbrowser ook crashe dus daar zit ook geen verschil in.. ook al werk ik met een stabiele Firefox installatie , die crashed vantijd ook ze..