Archief - Multiplayer spel aan het maken

Het archief is een bevroren moment uit een vorige versie van dit forum, met andere regels en andere bazen. Deze posts weerspiegelen op geen enkele manier onze huidige ideeën, waarden of wereldbeelden en zijn op sommige plaatsen gecensureerd wegens ontoelaatbaar. Veel zijn in een andere tijdsgeest gemaakt, al dan niet ironisch - zoals in het ironische subforum Off-Topic - en zouden op dit moment niet meer gepost (mogen) worden. Toch bieden we dit archief nog graag aan als informatiedatabank en naslagwerk. Lees er hier meer over of start een gesprek met anderen.

Mickelimic

Legacy Member
Hey,

Momenteel ben ik bezig met een multiplayer flash-spelleke te programmere. Niks te installeren gewoon link volgen, uw naam ingeven en meedoen.

http://flexity.be/rocketeers

Tis pas echt plezant als der ne man of 4 online is. De bedoeling is rond te vliegen en zoveel mogelijk anderen neer te schieten. Als ge iemand neerschiet krijgt ge 2 punte, als ge neerstort/neergeschoten wordt verlies je er 1.

Vliegen vereist enige skill, de truk ik om niet constant de gas (pijltje naar boven) in de drukken, tis gene race :) Een beetje oefening help zeer veel.

Post je bevindingen, commentaar, tips, ...
Grtz en bedankt.

u4ea

Legacy Member
Vind het een zeer goed begin. Met wat reclame hier en daar kan het nog wat worden eigenlijk.

Hoop dat er veel volk naar komt en er dan hopelijk ook meer content komt.

Dieterg

Legacy Member
idd moeilijk! Ik zat er even alleen in en ik stond zonder tegenstanders op -7.. Lol

Mickelimic

Legacy Member
Thx iedereen om te spelen en de support.

Heb aangepast dat je geen punten meer verliest als je zelf neerstort (dit werd soms wat frustrerend :)). Je verliest 1 punt als iemand anders je neerchiet of als je neerstort door de 'blast' van een explosie van iemand anders. Ook het probleem met flickering zou opgelost moeten zijn.

Muscleduck

Legacy Member
Flikkeren zie ik nog :)
Of is de update echt pas uitgevoerd? Ik was een goed half uur aan het spelen, dus mss had ik nog een oudere versie open staan.

Mickelimic

Legacy Member
hmmm, ben je zeker dat je niet nog de oude versie hebt uit je browser cache?

Mensen met de nieuwe versie zitten in een andere room trouwens

MaartenJ

Legacy Member
Fantastisch, maar verschrikkelijk moeilijk :p, nog maar 1 persoon neergeschoten...

Nickjeuh

Legacy Member
Zeer leuk spelletje :) Doet me denken aan lunar lander on crack. Zo'n spel bestaat nog niet zeker?
Het is zeer skill based en zoals eerder gezegd ook redelijk moeilijk.

Ik weet niet of je het makkelijker kan maken zonder de game mechanics compleet om zeep te helpen. Het is zeer fast paced, je gaat snel dood en ik heb meestal de neiging om kamikaze te gaan en mij door de tegenstander te torpederen ten koste van mijn eigen leven :p

Ik heb ook de neiging als ik ergens tegenaan ga botsen om mijn gat ernaar toe te draaien in de hoop om de schade te beperken maar ik denk niet dat het iets uitmaakt.

Suggestie die misschien het spel naar de zak helpt: In plaats van dood te gaan als je ergens tegenaan knalt, bouncyness? :unsure:
Ik zie mijzelf nog zotte trickshots uithalen als'k kan afketsen van de ene plaats naar de andere.

Mickelimic

Legacy Member
Nickjeuh, dat argument van die trickshots spreekt me wel aan :). Enig probleem is dat bounces zo moeilijk te berekenen zijn op een zeer golvend oppervlak. Misschien bepaalde andere materialen die altijd in rechte vlakken voorkomen, waar je wel tegen kan botsen.

Vliegen is in het begin zeker moeilijk, maar na een 15tal minuten ben je het helemaal gewoon en is het eigenlijk doodsimpel. Wat wel een moeilijkheid is: hoe zorg ik ervoor dat spelers niet afhaken na enkele minuten omdat het wat frustrerend wordt?

Aan iedereen: thx om mijn spelletje te spelen. Ondertussen na 3 dagen het newgrounds forum: 40 referrals, Nog niet 1 dag op 9lives: 119 referrals. > 9lives rules :)

Nickjeuh

Legacy Member
Het "probleem" dat je hebt denk ik (alleszins voor nieuwere spelers) is dat je de lunar lander controls wilt combineren met een fast paced shooter. De controls zijn daardoor niet hanteerbaar of precies genoeg voor die fast paced actie.

Misschien ben ik gewoon slecht hoor maar ik was gisteren niet in staat om deze powerup op te pikken zonder redelijk wat schade op te doen of gewoonweg te ontploffen. En dat was dan nog op een lege map zonder vijanden.

Aan deze powerup begin ik zelfs niet. :p

Het is een heel leuk concept maar ik ben van mening dat je een soort compromis zult moeten sluiten betreffende de lunar lander controls om het wat toegankelijker te maken zoals

- Snelheid omlaag halen (geen voorstander van)
- Physics veranderen, momentum minder invloed geven (ook geen voorstander van)
- Bouncyness toevoegen (zoals je zei niet echt ideaal om te implementeren op huidige map)
- Je schip heel wat robuster maken of misschien zelfs immuun maken voor schade als het in contact komt met de grond.

Van het laatste ben ik wel een voorstander aangezien de eigenlijke gameplay bijna niet verandert. Lijkt me ook aangenamer dan continu te moeten respawnen omdat je niet de beste vlieger bent :p


Iets wat nog moet vermeld worden
Ik ben een heel grote fan van het onderwatergedeelte. Voegt een nieuwe dimensie toe aan het vechten etc etc.

Alsook dat het schieten van kogels momentum toevoegt is fantastisch, voegt heel wat "weight" toe aan je schoten. Ik ben ook blij dat als ik naar omhoog schiet en blijf staan dat de kogels weer naar beneden komen en mij killen. :unsure:

Rage

Legacy Member
Controls zouden beter zijn als ge ook pijltje achteruit kunt gebruiken. Dat lijkt niet zo logisch, maar zou het wel beter maken.

Dan kunt ge naar onder schieten en toch naar boven bewegen
Het archief is een bevroren moment uit een vorige versie van dit forum, met andere regels en andere bazen. Deze posts weerspiegelen op geen enkele manier onze huidige ideeën, waarden of wereldbeelden en zijn op sommige plaatsen gecensureerd wegens ontoelaatbaar. Veel zijn in een andere tijdsgeest gemaakt, al dan niet ironisch - zoals in het ironische subforum Off-Topic - en zouden op dit moment niet meer gepost (mogen) worden. Toch bieden we dit archief nog graag aan als informatiedatabank en naslagwerk. Lees er hier meer over of start een gesprek met anderen.
Terug
Bovenaan