Laat ons hier eens een thread maken voor alle eerste indrukken van BF3. Zo hebben we een beetje een overzicht wat iedereen ervan denkt zonder dat er onbenullige dingen tevoorschijn komen.
Ok, het is een BETA en ik heb net een uurtje gespeeld en mijn eerste indruk is. Het ziet er deftig uit, het speelt deftig MAAR ze hebben volgens mij nog heel veel werk aan de winkel. Ik ben op een uur tijd toch heel wat bugs en tekortkomingen tegengekomen in het spel. Key binding is daar toch zeker één van en dat we voorlopig geen extra muisknoppen kunnen binden vind ik toch jammer. Hopelijk doen ze hier ook nog iets aan. Wat ik aan deze BETA toch wel heel vervelend vind is dat ik eerst moet spawnen voor ik mijn menu kan openen. Bug of niet?
De servers joinen vanuit de browser werkt wel degelijk vind ik en ik denk dat het concept erachter wel goed bedacht is. Ok, het duurt lang maar het is dan ook BETA en iedereen wil dan ook spelen. Ik moet zelfs zeggen dat ik met mijn crappy internet verbinding heel vlot kan joinen en spelen.
Qua gameplay valt het totaal niet te vergelijken met Bad Company2. Het eerste rondje had ik een score van 1-8, de tweede rond werd dat al 9-9 en de derde ronde werd dat 10-2. De manier van spelen is echt volledig anders en ik weet ook niet of Rush een goede mode zal worden in BF3. Het spel leunt er zich voorlopig nog niet echt toe vind ik. Maar dat kan ook een eerste indruk zijn omdat ik de manier van spelen niet ken en de maps niet ken.
Grafisch zijn er ook vele bugs te zien maar geen zware dingen. Ik draai alles op High met een i5 2500k processor en een HD6950 kaart. Windows7 64 bit en 4GB RAM. Dus dat valt al bij al wel vrij goed mee vind ik.
Ik vind het al bij al een geslaagde beta maar ik weet niet wat de release eind oktober zal inhouden. Wat mij betreft zouden ze nu die release moeten uitstellen tot eind november. Op die manier hebben ze rustig de tijd om alles degelijk af te werken.
