Volg de onderstaande video om te zien hoe je onze site als web-app op je startscherm installeert.
Opmerking: Deze functie is mogelijk niet beschikbaar in sommige browsers.
bludgeoned zei:Tenzij jij een ei een maand na zijn vervaldatum wilt binnenspelen.
JeanPerrier zei:zet een fles water keer een viertal maand langs de kant en drink het dan maar lekker op. tzal lekker zijn. tis door het plastiek van die fles. in glazen flessen is het langer houdbaar, en zeker uit de zon zetten
hatetn zei:ach kom da is gewoon zever
als ge da aan de kant zet in een gewone ruimte smaakt da na 4 maand nog net hetzelfde
met de zon is het wel een feit als het constant opwarmt en weer afkoelt dat de smaak zou kunnen veranderen maar gewoon laten staat(zelfs na een jaar nog niet)
en kijk eens naar vervaldatums van water: die liggen meestal 3-4 jaar weg, er staan hier zelfs al flessen tot 2011) dus da komt allesbehalve slecht
het gevaarlijkste product is peti gervais en consoorten na de vervaldatum komt daar verschrikkelijk snel schimmel op
Stancke zei:Op deze fles nietFles water van 'aurèle', normaal staat dat op de zijkant vanboven maar op dees precies niet.
Als water 'slecht' is geworden, hoe ziet dat dan er uit?![]()
Heb dat hier altijd met plastieken flessen plat water op mijn kamer. Ik geef dat een paar dagen. Drinkt daar een paar dagen van, via den teut, en da stinkt na max. 5 dagen naar ne beerput. Maar dat zal wel door eigen bacteriën komen die in de fles terechtkomen...Timmos zei:Een houdbaarheidsdatum is de datum waarvoor het product terugbetaald kan worden indien het slecht geworden is. Daarachter heb je er geen garantie meer op.
Wij eten margarine nog 4 maanden na die datum op en ook met andere zaken. Die datum stelt op sommige producten niets voor; de fabrikanten garanderen juist dat het product niet slecht is vóór de datum die erop staat.
dakantochnie zei:Er is geen enkele reden waarom je (plat) water zou kopen.
Ik drink al heel mijn leven water van de kraan (behalve als ik op café ga uiteraard), en heb er nog nooit nadeel van ondervonden.
Ik moet trouwens nog de eerste vervaldatum op het water vanuit mijn kraan te horen krijgen.
Hiermee wil ik dus zeggen dat er volgens mij niet echt een vervaldatum staat op water in flessen.
Stancke zei:Korte vraag.
Heeft een fles water eigenlijk een vervaldatum?Er staat op die fles hier 'Ten minste houdbaar tot: zie fles' maar er staat daar juist niets op. Kan dat eigenlijk vervallen water?
![]()