Wat zijn jouw favoriete chips?

Kent er iemand nog Doritos Cajun Salsa? Groene zak, ik praat hier gemakkelijk over 20 jaar terug. Dat was de beste chips ooit. Eeuwige dankbaarheid als iemand een soortgelijkse chips kent en waar ik het kan kopen.
 
Ik eet niet zo dikwijls chips maar als ik er eens meeneem zijn het altijd deze. (Delhaize)
Ze hebben een aantal verschillende smaken maar het zijn deze waar ik niet kan van blijven.

550x767.jpg
 
Doritos Sweet chili pepper is hier top 3, als het een zak is waar ze goed donker uit zien met veel flavour dust is het nummer 1 voor mij.

Maar vorige keer een slechte zak met toch wel wat bleke in en wat weinig coating, dan is het voornamelijk een mais avontuur op je smaakpallet.
 
Ik eet niet zo dikwijls chips maar als ik er eens meeneem zijn het altijd deze. (Delhaize)
Ze hebben een aantal verschillende smaken maar het zijn deze waar ik niet kan van blijven.

550x767.jpg
Je hebt van dat merk ook chips met Camembert smaak en hoewel ik Camembert wel lekker vind vond ik dat toch niet bepaald een goeie combo.
 
De Fuego lijkt me pikanter dan de meeste chips hier op de markt, maar wel goed doenbaar als je wat pikant eet. Wat heel Mexicaans is, is de combinatie met limoen, wat alles ook wat zoet-zuur maakt.
Chip + zure room + gesnipperde rode ui + jalapeno/chipotlepeper + koriander + limoen. Zoiets?
 
Sinds kort Lay's Max Red Sweet Chilli ontdekt.
Doet me denken aan hunne Hot Wok Sweet Chili van vroeger. :drool:
 
Die chips van Brets es geprobeerd. Damn da's lekker. Ga me hier wa zakken meenemen naar huis. Ze verkopen die ook bij delhaize dacht ik.

Geitenkaas en peper :love:
 
Terug
Bovenaan