Geen abonnement nodig, gewoon in de krantenwinkel achter de hoek naast de gazetten...Ja, ik verwarde die vereniging met deze politieke partij: https://nl.wikipedia.org/wiki/Partij_voor_Naastenliefde,_Vrijheid_en_Diversiteit, maar die is kennelijk heel wat recenter (dubbele wtf wel).
Eigenlijk toch wel gek dat je je dus gewoon kon abonneren op een magazine met min of meer kinderporno.
Inderdaad echt wel andere tijden. Nu zijn er natuurlijk wel andere zaken waar jongeren van die (te) jonge leeftijd snel veel spijt van kunnen hebben, zoals sexting etc, maar toch nog van een ander niveau dan een heel zakelijk concept om op de rug van die jongeren geld te verdienen zoals toen wel kon.
Van sommige dingen vinden we al snel dat ze veel te betuttelend geworden zijn, maar over andere (zoals bovenstaande) kunnen we alleen maar héél blij zijn!