Wk98 was ook dit juweeltje

Volg de onderstaande video om te zien hoe je onze site als web-app op je startscherm installeert.
Opmerking: Deze functie is mogelijk niet beschikbaar in sommige browsers.

Nog steeds PTSD van dat gezoem.Nu het WK terug begonnen is:
De vuvuzela![]()


Dat was idd een zot elftal. Wat een spelers, zat er telkens met open mond naar te kijken. Maar die idolatrie vermindert wel met het ouder worden. Voor hetzelfde geld vallen de tieners van vandaag in zwijm voor spelers als Raphinha of Endrick, spelers waarvan gezegd wordt dat die bijlange niet het niveau van Rivaldo & co benaderen.Met de huidige match Brazilië-Marokko: de Braziliaanse WK-selectie van 2002: Ronaldo, Rivaldo, Ronaldinho, Kaka, Denilison, Cafu, Roberto Carlos.... Zelfs Juninho gewoon op de bank. En die van 1998 moest niet onder doen.
Nothing beats Fifa 99Peak of football games, fun versus easy cash grab dat het nu is.

JaWaren dat die naftstationsjieken?
En dat terwijl Brazilië in 2002 onterecht wereldkampioen is geworden.Met de huidige match Brazilië-Marokko: de Braziliaanse WK-selectie van 2002: Ronaldo, Rivaldo, Ronaldinho, Kaka, Denilison, Cafu, Roberto Carlos.... Zelfs Juninho gewoon op de bank. En die van 1998 moest niet onder doen.


Als klein ventje op de pc veel Fifa 97 gespeeld. Tot ik op een dag van een oudere neef eens Fifa 99 mocht lenen. Die intro. Dat moment op 0:50 als Rockafeller Skank begint.Nothing beats Fifa 99![]()
Ik bakte van dat spel werkelijk niks en ik heb sindsdien ook geen Fifa meer gespeeld, maar die intro blijft mij voor altijd bij. Als 10-jarige snotneus, spelend op een Pentium II met Windows 95 dacht ik dat graphics nooit nog beter konden worden dan in dat introfilmpje. 
Voor mij is dat FIFA 96. Eerste keer in 3D!Nothing beats Fifa 99![]()
Ik heb weinig met voetbal, maar ik heb wel live de match Brazilië-België in 2018 meegemaakt op de Dageraadplaats in Antwerpen en dat was wel kippenvel.En dat terwijl Brazilië in 2002 onterecht wereldkampioen is geworden.
Nog altijd pissig over die onterecht afgekeurde goal van Wilmots.![]()
Zat toen op café in Brussel. Was inderdaad wel een speciaal moment.Ik heb weinig met voetbal, maar ik heb wel live de match Brazilië-België in 2018 meegemaakt op de Dageraadplaats in Antwerpen en dat was wel kippenvel.
Zo moeilijk was dat daar nu ook niet he.Ik op cafe in kortrijk, net voor mijn mondeling examen. Toegekomen op mijn mondeling half zat en met mijn wenkbrauw half afgefikt omdat mijn aansteker niet werkte en toen ik erin keek hij plots wel werkte.
Dan de voorbereiding op papier voor de helft niet ingevuld omdat ik niet door had dat het recto verso was tot ze vragen begonnen stellen die niet op dat blad stonden.
Wel het beste examen van heel de klas afgelegd, moest ik misschien meer gedaan hebben op die manier.

Haha Nenee was daar nietZo moeilijk was dat daar nu ook niet he.![]()
. Ik was daar gebuisd voor die opleiding waar we samen zaten en had herexamen. In mijn herexamen waren het meerkeuzevragen en had ik weer 49% (je zag direct het resultaat). Ik heb dan de boel afgesloten en opnieuw begonnen en overal het andere antwoord gegeven en had dan 51%
.de song heeft sowieso iets weemoedig/nostalgisch, was een grote hit in 1994, is veel gecoverd en is veel gebruikt in series/filmsIk kan me niet herinneren dat ik hier ooit naar geluisterd heb voor het misschien enkele maanden geleden eens een suggestie was op YouTube. Maar *iets* aan dat geluid zorgt voor een sterk gevoel van nostalgie. Misschien dat ik dit effectief als kind vaak heb gehoord ofzo.
.