TRUMP
Active member
en die warning "winners dont do drugs" vond ik ook wel geinig vroeger. bij het starten van de game.lijkt me vooral dat ze ouders met kinderen kunnen lokken, aangezien ze spreken over ‘A Minecraft Movie’ en ‘Lilo & Stitch’. Allez, Minecraft had ook nog een uitgebreider publiek, maar lijkt me toch wel hetgeen te zijn waar ze vooral met scoren.
eigen nostalgie: net deze gezien:
nooit geweten dat dat maar een kwartiertje lang is. Uren op gespeeld, veel geld aan kwijt gespeeld, maar kwas er eigenlijk superslecht in en nooit ver geraakt.De arcadehallen op de kermis waren toen nog echt met arcadegames, nu zijn het allemaal van die muntenvergaarbakken en grijpers.
golden axe, waren er 3 van dacht ik, en nog een remake op de PS3.... idd straf dat dit maar een kwartier lang is, maar is natuurlijk de ultra snelle versie en doorgewinterde player die dit speelt natuurlijk
De arcadehallen op de kermis waren toen nog echt met arcadegames, nu zijn het allemaal van die muntenvergaarbakken en grijpers.






