Bwa, Genk draaide toen vooral rond 1 man. Club Brugge heeft zoveel meer kwaliteit in elke linie. En hoe je het ook draait of keert. Je kan beter het momentum dat alles meevalt en spitsen die plots scoren in de PO hebben dan nu. De ploeg die het momentum dan vast heeft, zal het ook gewoon halen.
Genk zie ik echt nog een terugval kennen, het is een zeer jonge ploeg en op het einde van het seizoen wordt het pas slopend met bijbehorende stress. Jaar na jaar is gebleken dat ploegen die nu bijna alle punten pakten, er op het einde aan gaan. Als ze beginnen met 7 punten voorsprong op Brugge, eerst halvering. Eerste match per toeval verliezen en Brugge zou dan terug bij zijn. Dat komen ze mentaal niet meer te boven. Die eerste plaats regulier geeft altijd een mentale dreun.
Moest Genk geen terugval kennen en ze dit blijven volhouden tot het einde van het seizoen, dan zijn ze oververdiend de terechte kampioen.