Babaluna
Well-known member
Match bekeken , degoutant publiekIk heb Goffin zelden horen mekkeren in zijn carrière dus als hij er iets van zegt dan is het al erg gesteld.
Volg de onderstaande video om te zien hoe je onze site als web-app op je startscherm installeert.
Opmerking: Deze functie is mogelijk niet beschikbaar in sommige browsers.
Match bekeken , degoutant publiekIk heb Goffin zelden horen mekkeren in zijn carrière dus als hij er iets van zegt dan is het al erg gesteld.
Mja, beetje voorspelbaar weer.Osaka begint te chokenGo Iga
Dit wordt 7-5 Iga.
En gewonnenBergs dik aan t spelen moet ik zeggen echt zonde van de regenpauze had Marterer helemaal in zijn zak set drie één punt verloren op opslag. Zou dit toch over de streep moeten kunnen trekken voor een derde ronde Dimitrov, zou een heel schone match kunnen worden.

Staat daar 2-0 voor en begon toen al te choken precies. Maakt daarna 3 belachelijke fouten op rij, het had makkelijk 5-0 kunnen staan. Daarna was het gewoon te goed van Zverev.Ik wou het niet hebben over zijn 'waar is da feestje?', want ik gunde het hem wel voor één keer.Knap van Zizou, die "viering" vond ik er nu wel wat over maar bon, da's zijn karakter hé. Leek me alsof Marterer er al in set 3 niet meer in geloofde, veel geklaag en mentaal zwakke match. Dimitrov heeft zelden beter gespeeld in zijn carrière dus dat wordt een lastige morgen.
Anisimova dat was toch zo'n grote belofte en paar jaar geleden? Volg de WTA nu niet zo goed maar wat is daar mee gebeurd?
Paar jaar terug vader verloren die ook haar coach was en nadien zowel fysiek (blessures) als mentaal lastig, Anisimova.Knap van Zizou, die "viering" vond ik er nu wel wat over maar bon, da's zijn karakter hé. Leek me alsof Marterer er al in set 3 niet meer in geloofde, veel geklaag en mentaal zwakke match. Dimitrov heeft zelden beter gespeeld in zijn carrière dus dat wordt een lastige morgen.
Rune kruipt hier ook door het gaatje zie ik net en Ruud moet het ook in 5 sets doen.
Van die clown Monfils zijn we gelukkig af en Ostapenko is ook naar huis, prima dagje al met al.
Anisimova dat was toch zo'n grote belofte en paar jaar geleden? Volg de WTA nu niet zo goed maar wat is daar mee gebeurd?
.
Ik zie hem een tijdje in de top-100 staan. Misschien zelfs top-50 als hij de lijn kan doortrekken.Zizou zijn eerste opslagpercentage ligt te laag, maar voor de rest zit hij toch dicht tegen het niveau van Dimitrov. Knap wel. Jammer van die set gisteren, daar was het verschil groter imo.

Tweede kortste wedstrijd ooit op RG blijkbaarSwaitek 6-0 6-0 in 40 min![]()
