Het gaat nu niet specifiek om dit huis, maar ik begrijp dat mensen met budget er soms voor kiezen om iets te kopen dat heel luxueus is afgewerkt, maar niet al te groot is.
Ik heb niet eens een hekel aan in de tuin te werken, maar ik zou zuchten moesten we een huis op het oog hebben en het perceel zou 30 are zijn. Alles wat je hebt moet je onderhouden, en als je full-time werkt moet je ofwel mensen gaan betalen om het in jouw plaats te doen, ofwel gaat het je een groot deel van je vrije tijd kosten.
Hangt er van af wat je wil doen met die tuin. Als je het klassieke Vlaamse gazonneke wilt met het tuinhuis rechts vanachter dan zal je met je 30 are werk hebben. Maar je kan ook 15 van die 30 al inzaaien als bos en dan moet je dat stuk twee keer bosmaaien per jaar en klaar.



