

Dit meen je toch niet hoop ik?!
Ik dacht: wat voor achterpoortje hebben die gangsters van een notarissen nu weer gevonden om nog extra geld te scheppen waar een ander dat niet mag?!
Antwoord: Niet eens een achterpoortje nodig. Waarom moeilijk maken als uw vriendjes-juristen in het parlement gewoon in de wetgeving opnemen: "Particulieren en makelaars mogen mensen niet tegen elkaar laten opbieden. Notarissen wel. Punt."
Maar waarom dan? "Omdat hij notaris is. Punt." Kijk eens aan, de Middeleeuwse klassenmaatschappij.
Aaaaaaaah, wat is het leven toch simpel als je de wetgevers aan uw kant hebt. Sit back. Relax. En geniet van het geld dat naar u stroomt via de meest zuivere vorm van gelegaliseerde concurrentievervalsing die er bestaat.
Schaamteloos. En dan zijn er nog mensen die deze concurrentievervalsing blijkbaar steunen door hun panden via dit platform te verkopen? Daar moet je toch ook absoluut geen principes voor hebben. Over mijn dood lijk dat ik daar ooit iets mee verkoop.