Kleine nieuwtjes


Het zoveelste. Het zal het laatste niet zijn.

Maar wat kunnen we doen tegen gespecialiseerde hackers uit wsl China en Rusland?

Een gemiddelde IT'er die wat snelcursussen heeft gevolgd, kan er maar weinig tegen doen.
 
Ik krijg hier nu ook ineens een oproep uit Frankrijk. Ik neem gewoon niets op dat uit het buitenland komt, en zeker geen privénummers. Als het dan belangrijk is moeten ze maar een bericht achterlaten.
 
Mijn vrouw kreeg een oproep uit Engeland, en een paar minuten later ik uit Nederland. Bij beiden rood scherm met "Suspected spam".

En ik neem nooit op als ik het nummer niet ken, tenzij ik een telefoon verwacht. Als het uit het buitenland is klik ik direct op "block/report number"
 
Lol, ik ook 1 uit NL. Een 970 nummer wat in principe niet kan of het is om te scammen (spoofing en zich voordoen als een helpdesk). Ze zijn precies actief vandaag
 
Mijn nieuwsgierigheid is altijd te groot bij telefoons - ik neem dus echt alles op, met mails ben ik dan weer het omgekeerde - heel voorzichtig. Al heb ik voor de zoveelste keer eentje gekregen met de boodschap dat ze mij gefilmd hebben terwijl ik seksuele handelingen voor mijn laptop aan het uitvoeren ben - heb dan maar gestuurd dat dit beschermde en betalende content is gezien mijn statuut van porno -acteur.
 
Vandaag weer telefoon van een Franse nummer, maar een ander nummer dan de vorige keer
Als ze niks achterlaten op de voicemail bel ik ook niet terug
 
https://www.hln.be/buitenland/ophef...achtig-of-deze-transitie-serieus-is~aaf5475a/
Ongeacht dit gewoon overduidelijk een 'F*ck you' is naar de overheid vind ik het toch wel frappant dat hln deze persoon halsstarrig als vrouw blijft benoemen.
Het gevolg is nu dat Liebich, die een beroepsprocedure tegen het vonnis uit 2023 eerder dit jaar verloor, haar straf in feite moet uitzitten in een vrouwengevangenis. Normaal begint de neonazi binnenkort, op 29 augustus, aan haar straf in de vrouwengevangenis van Chemnitz. Duitse media plaatsen daar grote vraagtekens bij. Zij twijfelen of de transitie van Liebich serieus te nemen is.

Gekke wereld.
 
Laatst bewerkt door een moderator:

Hallucinant feitelijk hoe laag die parkeerprijzen in de straat zijn. 30€ per jaar... voor 5m² publieke ruimte
En Saint josse 5euro. Jongens toch
 

Als dat echt een treinsurfer was (en geen jammerlijk ongeval) dan is dat toch weer een Darwin Award. Dat mensen adrenaline opzoeken en gevaarlijke dingen doen om hun dagen te vullen is allemaal goed en wel, maar ga dan skydiven of thaiboksen of free climben op rotsen. Elke dode valt te betreuren, maar wat bezielt zulke mensen toch...
 
Slechts 82 op 1 miljoen inkomende producten gecontroleerd op naleving Europese regels

Onlangs nog een duikbootje in een gestoken met Chinese prullaria. Letterlijk 20-30 bestellingen gedaan uit China, niets gecontroleerd, geen importtaksen. Lijkt me eerder een schrikmaatregel om de EU bevolking af te raden in buitenlandse shops te kopen.
Europa is wel streng met zijn regels maar als ze deze niet kan handhaven wat maakt het dan nog uit?

Worst case dat ik meegemaakt heb is iemand die een astrocam in China gekocht heeft. Reële waarde 1700euro. Importkosten 0 euro. Stond doodleuk op de verpakking. 'webcam' met een geafficheerde waarde van 30 euro.

Iedereen die bij shein koopt en zijn kinderen in die prulkleren laat rondlopen zou wat voorzichtiger mogen zijn.
 
De focus op huidskleur leggen is stigmatiserend en dus ongewenst
Politie identificeert 34 in zwart geklede jongeren na samenscholing in Turnhout

<<Bovendien nam de politie de smartphones van de geïdentificeerde jongeren in beslag. Deze worden uitgelezen om zo de aanleiding voor de samenkomst in de stad te achterhalen.>>

In kader van het onderzoek standaard de GSM in beslag nemen van amokmakers, goed afschrikmiddel vind ik, dat is zo'n jongeren toch een beetje raken waar het pijn doet.


In het zwart... gekleed. Ahja, ik zie de gemeenschappelijk factor direct.
 
Terug
Bovenaan