Volg de onderstaande video om te zien hoe je onze site als web-app op je startscherm installeert.
Opmerking: Deze functie is mogelijk niet beschikbaar in sommige browsers.
Alleen Trumpy krijgt die te zienGeen enkele babe gespot in 103 matchen![]()
daarom dat 75% hier Frankrijk als favoriet stemdetoch totaal te verwachten dees
Dat er puur voetballend veel meer uit de kern te halen viel, is idd zo maar puur resultaat gewijs heeft Deschamps een super parcours afgelegd. Jammer genoeg niet altijd met het voetbal dat de neutrale kijker wil zienAgree to disagree. Kijk alleen al maar naar dit WK, compleet afwezig tegen Spanje en belachelijk gemaakt door Engeland. En dan valt er niet meer uit te puren? Komaan he, dan hebben we het nog niet over hun speelstijl de eerste jaren en hun gefaal op de EK's.
Elke match moet altijd gespeeld worden, maar op papier is hun kern sterker dan Spanje en Engeland. Tegen Spanje verliest hij op 2 jaar tijd halve finale EK, Nations League en WK. Dan had er ook qua resultaat toch meer uitgehaald moeten worden.Dat er puur voetballend veel meer uit de kern te halen viel, is idd zo maar puur resultaat gewijs heeft Deschamps een super parcours afgelegd. Jammer genoeg niet altijd met het voetbal dat de neutrale kijker wil zien
Als de coach het orkest met sterspelers niet goed leidt, komt het ook niet goed. Maar ja, men prijst Spanje omwille van het goede samenspel en organisatie, maar dat heeft dit toernooi ook niet alleen maar mooie wedstrijden gespeeld.Elke match moet altijd gespeeld worden, maar op papier is hun kern sterker dan Spanje en Engeland. Tegen Spanje verliest hij op 2 jaar tijd halve finale EK, Nations League en WK. Dan had er ook qua resultaat toch meer uitgehaald moeten worden.

Naar zo een match kijk je niet voor de ingesteldheid.Vind je dat echt? Ik vond de ingesteldheid een aanfluiting. Eindeseizoensmatch pur sang
tuurlijk maar dit is net het leuke aan voetbal, niet altijd wint de sterkste ploeg op papier.Elke match moet altijd gespeeld worden, maar op papier is hun kern sterker dan Spanje en Engeland. Tegen Spanje verliest hij op 2 jaar tijd halve finale EK, Nations League en WK. Dan had er ook qua resultaat toch meer uitgehaald moeten worden.
alsoo nu en dan wat celebrities in beeld.Genoeg schone vrouwen nochtans gespot hoor tijdens de matchen.
daarom dat 75% hier Frankrijk als favoriet stemde
Jammer dat ik vroeg op moest want had wel graag de hele partij gekeken precies.Same. Valt altijd af te wachten. Zidane deed wel nooit gekke dingen bij Real qua opstelling en dat is in landenvoetbal vaak al voldoende om op z'n minst ver te geraken. Ik hoop alleszins dat we nu voorgoed af zijn van Adrien Rabiot, want dat was toch echt pover.Ik vraag me af wat Zidane gaat doen met dit Frankrijk. Heeft het bij Real natuurlijk geweldig gedaan qua resultaten, maar dat is ook direct zijn enige ervaring en ook al een tijd geleden.
Voor mij mag hij gerust gekke dingen gaan doenNog gekeken tot en met de rust gisteren. Wat was dat voor een non-wedstrijd van Frankrijk tot dan zeg.Jammer dat ik vroeg op moest want had wel graag de hele partij gekeken precies.
Snap ook niet dat je met zo'n instelling nog op het veld komt. Je zou denken dat je met een paar wissels toch nog een gemotiveerd elftal aan de start kunt krijgen gezien de omstandigheden, maar enkelen waren toch wel zeer dramatisch. Cherki bv., die heeft sowieso al niks getoond in de weinige speeltijd die die had gekregen tot dan toe, maar gisteren was het evenzeer platte kak. Zal een Zidane toch ook niet graag zien zoiets. Olise was in de eerste helft ook enorm plat, daarna wel nog twee assists gegeven zag ik.
Same. Valt altijd af te wachten. Zidane deed wel nooit gekke dingen bij Real qua opstelling en dat is in landenvoetbal vaak al voldoende om op z'n minst ver te geraken. Ik hoop alleszins dat we nu voorgoed af zijn van Adrien Rabiot, want dat was toch echt pover.
. Frankrijk moet echt niet gaan domineren.