Nesjamag
Well-known member
Welke info precies?Waar heb je die informatie gevonden?
Volg de onderstaande video om te zien hoe je onze site als web-app op je startscherm installeert.
Opmerking: Deze functie is mogelijk niet beschikbaar in sommige browsers.
Welke info precies?Waar heb je die informatie gevonden?
Zelfs op Beyondgaming doen ze mee aan paniekvoetbal, ondertussen heet het subforum al ‘Energie en financiele crisis’Dat het maar snel oktober is en we weer kunnen focussen op resultaten, omzet, groei, winst etc ipv dat tijdelijk gezever over inflatie.
Energieprijzen zijn terug serieus naar beneden van hun topniveaus dus volgend jaar spreken we niet meer van inflatie... Wij zitten nog altijd hard te zoeken achter werknemers dus die "grote crisis" daar zie ik toch nog steeds niet veel van. Ook restaurants/cafés zitten nog goed vol, enkel de Rode Duivels krijgen hun stadion niet meer vol, maar dat ligt niet aan de crisis denk ik![]()

Heb jij problemen om je factuur te betalen? NeeZelfs op Beyondgaming doen ze mee aan paniekvoetbal, ondertussen heet het subforum al ‘Energie en financiele crisis’![]()

Ik maak me meer zorgen om diene zot.allé, Poetin gaat precies all-in:
Ik begrijp dat het voor sommige mensen moeilijk is om hun facturen te betalen maar ik vind toch dat er overdreven wordt zeker ook vanuit de politiek. 2 x 200 euro gaan geven aan bijna iedereen dat vind ik geldverkwisting. Als je een huis koopt of huurt ga je toch uit van een bepaald budget, dan heb je toch een marge?Heb jij problemen om je factuur te betalen? Nee
Heb jij echt geen problemen om je factuur te betalen? Nee
(100* dezelfde vraag herhalen)
Heb jij problemen om je factuur te betalen? ja godverdomme ja!
Ik begrijp dat het voor sommige mensen moeilijk is om hun facturen te betalen maar ik vind toch dat er overdreven wordt zeker ook vanuit de politiek. 2 x 200 euro gaan geven aan bijna iedereen dat vind ik geldverkwisting. Als je een huis koopt of huurt ga je toch uit van een bepaald budget, dan heb je toch een marge?
Gaat die paar 100 euro die de meeste nu extra betalen zoveel mensen de dieperik induwen?
Voor de lagere middenklasse kan ik dit wel begrijpen maar die hebben een sociaal tarief. Al de rest zou dit toch moeten aankunnen met een normale levensstijl en een verstandig financieel beheer?
Imo is de S&P500 nog te weinig gezakt, als je uitzoomt is er nog nog maar weinig gebeurd.Gouden kansen nu voor koopjes te doen, of zelfs gewoon de S&P tracker te kopen, binnen 12 maand ga je wsl vloeken dat je niet meer gekocht hebt nu![]()
Msft, Crm en vele anderen noteren tegen hun 52-week low.Imo is de S&P500 nog te weinig gezakt, als je uitzoomt is er nog nog maar weinig gebeurd.
Het Nederlands systeem is beter. Tot 12000 kWh aan gereguleerde gasprijzen, daarboven aan markt prijs. Voor iedereen...Goh, het probleem zit juist in de lagere middenklasse, die krijgen geen sociaal tarief (daarvoor moet al minstens 1 van de partners een uitkering krijgen, etc.)
Ik dacht dat de gemiddelde spaarcapaciteit in België €300 / maand was, of pakweg €500 per gezin in Vlaanderen. Als die hun energierekening zien stijgen met een paar 100 euro per maand is dat inderdaad weg en krijg je scheve situaties waarbij mensen financieel meer zouden overhouden als ze niet zouden werken.
Al vind ik wel dat ze de limiet voor wie wel / geen steun krijgt, te hoog gelegd hebben, en teveel een "all or nothing" verhaal in plaats van in een 2-tal trappen te werken.
Nee, echt nee - we zullen over 12 maanden zien - als de impact duidelijk is van deze renteverhogingen en de QT - de impact hiervan is sowieso een recessie en als je beetje uitzoomt op de charts dan zie je dat in de S&P nog veel lucht zit.Gouden kansen nu voor koopjes te doen, of zelfs gewoon de S&P tracker te kopen, binnen 12 maand ga je wsl vloeken dat je niet meer gekocht hebt nu![]()
Maar de huurders die geen invloed hebben op isolatie van hun woning zijn dus ook weer gekloot daar.Het Nederlands systeem is beter. Tot 12000 kWh aan gereguleerde gasprijzen, daarboven aan markt prijs. Voor iedereen...
Er zijn veel huurders die enkel kijken naar de huurprijs.Maar de huurders die geen invloed hebben op isolatie van hun woning zijn dus ook weer gekloot daar.
maar nu doe je alsof we die 4% jarenlang gaan hebben... dat denk ik dan weer niet, en al zeker niet in Europa.Nee, echt nee - we zullen over 12 maanden zien - als de impact duidelijk is van deze renteverhogingen en de QT - de impact hiervan is sowieso een recessie en als je beetje uitzoomt op de charts dan zie je dat in de S&P nog veel lucht zit.
Daarnaast als je binnenkort 4% risicoloos kan verdienen op US treasuries dan zal er zeker nog geld verschuiven van risky assets (dalende koers)
Als je bonds koopt dan is dat voor vaste termijn - een 20Y bond aan 4% zal er nog wel komen (staat nu op 3,83%)maar nu doe je alsof we die 4% jarenlang gaan hebben... dat denk ik dan weer niet, en al zeker niet in Europa.
Een recessie zonder dat mensen hun jobs kwijt geraken is toch maar een softe recessie imo
maar die ommekeer is toch al bezig?Mijn kleinen teen zegt dat het jobverlies nog zal volgen. (indien er niet snel een ommekeer komt in energieprijzen)
maar die ommekeer is toch al bezig?
Olie is gezakt van $125 naar $85, aardgas is serieus gezakt, ... (dus inflatie zakt ook sowieso weer mee)
Ik vind de S&P500 anders allesbehalve een 'gouden zaak'.Gouden kansen nu voor koopjes te doen, of zelfs gewoon de S&P tracker te kopen, binnen 12 maand ga je wsl vloeken dat je niet meer gekocht hebt nu![]()