Kleine Beursfeiten

Was dat al niet het geval? Wat de laatste maanden met TSLA is gebeurd kan zelfs BTC niet overstijgen. De beurs is qua speculatie ook alle logica voorbij op sommige aandelen.
en een coin die 30K waard is en waar niks mee gedaan wordt is wel logisch? :unsure:
 
Volgend /rwallstreetbets target is NOK.
Crazy gewoon hoe een forum zo een koers kan beinvloeden.
Doet me denken aan de crypto gokkers van enkele jaren terug:D. Continue nieuwe munten introduceren, hypen en dumpen/cashen op de rug van goedgelovige mensen die snel veel geld willen verdienen.
 
en een coin die 30K waard is en waar niks mee gedaan wordt is wel logisch? :unsure:

't Is maar wat de gek er voor wilt betalen zeker?

Bitcoin is innoverend, mensen speculeren op de mogelijke toepassingen van blockchain-technologie en hebben bijkomstig Bitcoin gebombardeerd tot virtueel goud. TSLA is innoverend en mensen geloven dat het de volledige automarkt zal overnemen en de eerste dorpen op Mars gaat bouwen...

Of je nu je geld in TSLA steekt of in BTC, het is allebei pure speculatie die niet zinnig verklaard kan worden. Maar het idee dat de speculanten/gokkers zich enkel in de cyrptowereld bevinden is de laatste maanden toch wel stevig ontkracht. Het gedrag op de beurs, zeker tijdens een wereldwijde pandemie, valt ook niet meer uit te leggen.
 

Jezus, wat een stalen ballen heeft die man. Dat heet pas conviction...
Van $50K in 2019 naar $22M vandaag op GME calls. Legend. o_O :LOL:
De vraag is of het eigenlijk niet gewoon marktmanipulatie is?
ff OTM calls kopen en dan via reddit het 'volk' meekrijgen om de shorters pijn te doen et voila.
Ben wel eens benieuwd wat er vrijdag staat te gebeuren en of hun voorspellingen/hoop waarheid wordt.
 
Ik lig plat van het lachen met heel die GME. Heb maandag 30 stuks gekocht aan 76 dollar als gokje, maar jezus christus dit gaat hard.

En daar zit je dan met de rest van je port in etf's en bedrijven waar je weldegelijk deftig nagekeken hebt wat de business case you zijn >.<
 
Paper handed 286 shares... stomme k dat ik ben. Terug beperkt ingekocht gisteren 22@113USD. Zucht.
 
Tja, dit is once in a decade. Ofwel ga je hard met veel geld en hoop je dat het life changing is, ofwel ga je niet to be honest.
Ik zeg niet dat het een slimme investering is hé 🤣 Gewoon dat je nu een aantal heel uitzonderlijke omstandigheden hebt die samenkomen. Dit gaat nooit meer gebeuren.
En aan iedereen die denkt: leuk verhaal, maar het is nu te laat. Dat heb ik al 139 keer gehoord over Bitcoin. Ik ben 100% zeker dat het nog niet te laat is voor Gamestop.
 
Ik lig plat van het lachen met heel die GME. Heb maandag 30 stuks gekocht aan 76 dollar als gokje, maar jezus christus dit gaat hard.

En daar zit je dan met de rest van je port in etf's en bedrijven waar je weldegelijk deftig nagekeken hebt wat de business case you zijn >.<
Echt waanzin. Heb ook zo'n kleine positie ingenomen van zo'n meme stock en heeft mij nu op een maand al meer papieren winst opgeleverd dan al mijn andere aandelen samen -_-
 
Het is een cult geworden. Ik zit er in met een beperkte inleg van 25@$40 (zucht, nog steeds klote van mijn gemiste entry van 100@17😭) en ben dan ook erg blij met op dit moment papieren winst van 4.6K EUR.
Het kriebelt nu wel om er uit te stappen.

P.S.: maar holy shit, durf een iet-of-wat kritisch comment te posten op WSB en je wordt naar de verdoemenis gedisliked.
 
Terug
Bovenaan