Chauffagist
Well-known member
Mensen betalen toch ook milieutaksen, taksen voor hun wagen, taksen voor vanalles en nog wat. Ik kan dus straks 2 grote honden van 50kg gaan kopen, die samen 5kg kak per dag produceren en 2 kg vleeshoudend voedsel per dag eten, zonder dat ik enige compensatie betaal voor de milieuschade...Die taks op huisdieren is ook echt dikke zever. Gewoon omdat je zelf geen huisdieren hebt.
Sommigen hebben dan nog de neiging om die kak op te rapen, maar het plastiek zakje met kak in de graskant of op een speelpleintje te gooien.
Imo komt dat zeer onprofessioneel over. Dat je dat doet in een patattenbedrijf ok, maar in een deftige omgeving...Zou nu zelf ook mijn hond niet meepakken naar mijn werk omdat het niet het type hond is dat de hele dag rustig ligt te maffen.
Maar ik ken bedrijven waar mensen hun hond mogen meepakken en dat ook doen.






Dat dit in tegenspraak is met hun eigen FAQ waar ze dat afraden en desktop app aanbevelen, zijn zorgen voor vrijdag.