Collega's die wel een heel eigen invulling geven aan glijdende uren. Wij werken zonder tijdsregistratie
Vanmorgen mijn chef dat mij belt, "X staat op de planning vandaag voor telefonische permanentie, maar ik kan die niet bereiken, kan jij inspringen tot hij online is?" Oké mijn planning is omzeep, maar ja iemand moet het doen.
Ik denk ja hoe komt die nu weer bij mij terecht, ik kijk in teams. 3 collega's van het team online, 9 offline. Om iets na 9 vanmorgen. En het is niet dat ze allemaal tot 5 gaan werken hoor.
Kwart na 10 een berichtje van X "Sorry, ik dacht dat het namiddag was" -> Is dat dan nog een excuus om na 10u te beginnen ?
Intussen was het ook al ipv even inspringen, pak het maar helemaal over
Ik zie collega's tijdens de uren foto's posten van hun bijberoep of het sporten. Bel je iemand om 14u zijn ze niet beschikbaar "Sorry ik was naar de schoonheidsspecialist/kapper/winkel" ofwel is het "ik ben even weg, ik ga nu al poetsen dan heb ik vanavond geen werk"
Heb je vergadering tot 15u, zijn ze meteen offline, je kan niks nabespreken of nog even bellen. Tijdens een vergadering vraag je je af of ze er wel zijn want je hoort of ziet ze anderhalf uur niet.
Ik ben zelf geen heilige (begin nu ook later dan op kantoor en zit nu op het forum) en het is niet mijn job om andere te controleren, maar het is wel enorm vervelend als ze maar 5 a 6u per dag achter hun pc zitten.
Werkt gij ni bij dezelfde werkgever als mij?
Mijn manager permiteert zich super veel. Komt plots om 11u, vertrekt om 15u. Schuift keiveel werk door naar mij omdat ze "keiveel werk" heeft.
Gisteren was er een opleiding, speciaal voor haar geboekt geweest door onze algemeen directeur. Super dure opleiding van +1000€ voor een voormiddag. Mijn algemeen directeur had iets van "ah, misschien kunnen we voor nekeer samen afspreken in de bureau en zetten we dat op groot scherm zodat we dat met 3 kunnen bekijken (hij, manager en ikzelf). Was met 1 login, dus kon niet van thuis.
Opleiding was van 9u-12u30.
Mn manager (vrouw, single en echt geen normaal leven) belde mij de avond (na 21u) ervoor om haar beklag te doen over een andere manager en dat ze ermee naar de algemeen directeur zou stappen. Ge hoorde dat ze al wat gedronken had..begon dan ook over privé zaken.. ik probeerde da gesprek kort te houden, maar heeft toch dik 20min geduurd.
Ik zeg da zo."ahja, vergeet ni dat morgen opleiding is om 9u"
Zij "aaah nee shit..das kei vroeg.." (wtf?)
Dag van de opleiding..9u. ikzelf en algemeen directeur al voor het groot scherm die opleiding aant volgen. Mn manager was er niet..10u..nog steeds niet daar. Ze kwam pas rond 11u30 toe. Zij nr de algemeen directeur "oei sorry, ik was da compleet vergeten". Dacht in mn eigen "wa zit gij nu weer te zeiken? Khad u dat gisteren avond nog gezegd".
Gaf ze daarna tegen mij toe dat ze zich overslapen had en het eigenlijk wat te vroeg vond... En die opleiding was speciaal voor haar.
Nu, mij ni gelaten..kheb wel punten gescoord bij de algemeen directeur.
Onlangs zelfs een andere manager, toen die op kantoor kwam "seg waar is X (mn manager)? We horen/zien die nooit. Het lijkt alsof gij de enige zijt die in uw afdeling werkt. Doet die eigenlijk iets?"
Ik "ik zou niet weten waar ze is.. maar denk dat we hetzelfde denken"
Hij "denk dat veel mensen dat denken, maar het niet openlijk zeggen. Ik snap nu waarom gij altijd tot in de late uurtjes werkt..als niemand u ondersteunt"
Ik werk sinds november tot 20-21u door..terwijl mn manager al om 15u naar de dokter gaat/inkopen doet/kookt/.. en er dan niet raakt met haar werk en alles doorschuift.
Khoop dat ze eens tegen de lamp loopt.
Bepaalde collega's hadden het er onlangs nog met mij over dat zij zich veel permiteert en het ni lang meer zou duren voor ze door de mand valt