Ach binnen een pagina zal het wel weer over de vertrouwde airfryer gaan in de plaats, niet getreurd.We hadden het forum gewoon waardig moeten laten sterven vorig jaar.
Volg de onderstaande video om te zien hoe je onze site als web-app op je startscherm installeert.
Opmerking: Deze functie is mogelijk niet beschikbaar in sommige browsers.
Ach binnen een pagina zal het wel weer over de vertrouwde airfryer gaan in de plaats, niet getreurd.We hadden het forum gewoon waardig moeten laten sterven vorig jaar.
Ik nam die niet door, ik heb de boel gewoon netjes stilgelegd na jarenlang pilgebruik.How? Ik zit ook aan de pil, maar mij werd aangeraden hem niet meer dan 2-3 maanden na elkaar door te nemen (dus telkens de red party overslaan). Ach ja, een zestal keer per jaar is ook geen drama ofc.

Dan is die stelling van @Carrion nog van toepassingAch binnen een pagina zal het wel weer over de vertrouwde airfryer gaan in de plaats, niet getreurd.

Daar zal wel een nichemarkt voor zijn, een “buy & smell” ofzo.Bij ons ook heel populair hoor. Je kan ze gewoon kopen in de supermarkt. Maar ik heb er een half trauma aan over gehouden, dus vond 't geen aanrader. En goedkoop was 't niet om meteen in de vuilbak te belanden. Kon ik moeilijk in "Buy & sell" zetten.
Perso vind ik het idee van dat speciaal ondergoed wel leuk maar ik durf niet. Sinds het witte-stoel-vormselcatechese-incident van 1992.
Ik kan dus probleemloos witte leggings onder witte Jurkjes dragenHier volledig vrijgesteld van die maandelijkse bloedplicht dankzij de anticonceptie!![]()



Ik mis nu ook wel de kots reactie tussen de like optiesDaar zal wel een nichemarkt voor zijn, een “buy & smell” ofzo.
Ge had nog winst kunnen pakken door die gebruikte.
Allemaal van horen zeggen uiteraard.
Niemand zegt dat heren hier niet even over zakjeuk of zo mogen spreken.We hadden het forum gewoon waardig moeten laten sterven vorig jaar.
Breng niemand op ideeën aub.Niemand zegt dat heren hier niet even over zakjeuk of zo mogen spreken.
Op een schaal van 1 tot 10: hoe pikant?Anyway, om terug on topic te gaan coldplayke don't ban me het spijt me het was niet expres echt waar mijn glimlach van de dag is dat ik voor het eerst pad thai gemaakt heb en het was gewoon keilekker!![]()
![]()
Ons moeder moest kunnen mee eten en zij vindt een aubergine al te spicy dus 't was helaas een 5, waar ik een 7,5 of 8 prefereer!Op een schaal van 1 tot 10: hoe pikant?
Meeste mannen in een relatie weten wel dat tampons bestaan en dat vrouwen menstrueren zonder dat je expliciet "ik ben een menstruerend wezen" op uw profiel (als ik tinder gebruikte) zet, 't is nu eenmaal een lichaamsfunctie.WTF..
ik ben misselijk en dat is geen bijwerking van mijn vaccin, maar dankzij de laatste 3 pagina's. Dat kon er ook nog wel bij.
Zet die zaken in jullie dating app profiel en jullie moeten je direct geen zorgen meer maken dat er teveel matches gaan binnen komen.
Ik heb al compassie met de single mannen hier.. Die gaan nooit nog een vrouw willen na deze horrorfilm in je fantasie gezien te hebben.
Behalve die enkele zotten die threads maken op reddit over dat ze niet willen dat hun vrouw haar doosje Tampax in het kastje van de badkamer zet omdat dat "vies" is, ze moet dat maar verstoppen ergens anders, want stel u voor dat hij dat ziet, ewwww! de reacties die ik hier trouwens "voos" vond qua beschrijving kwamen van een vent 
Tampons tot daar aan toe. Maar een halve thermos erin duwen om dan uit te gieten is 2 much information. Want in de mannenwereld hebben vrouwen geen maandstonden, boeren ze niet, laten ze geen scheten en kakken ze niet.Meeste mannen in een relatie weten wel dat tampons bestaan en dat vrouwen menstrueren zonder dat je expliciet "ik ben een menstruerend wezen" op uw profiel (als ik tinder gebruikte) zet, 't is nu eenmaal een lichaamsfunctie.Behalve die enkele zotten die threads maken op reddit over dat ze niet willen dat hun vrouw haar doosje Tampax in het kastje van de badkamer zet omdat dat "vies" is, ze moet dat maar verstoppen ergens anders, want stel u voor dat hij dat ziet, ewwww! de reacties die ik hier trouwens "voos" vond qua beschrijving kwamen van een vent
![]()
Ik heb dan toch eerder een ander beeld van vrouwen hoor.Tampons tot daar aan toe. Maar een halve thermos erin duwen om dan uit te gieten is 2 much information. Want in de mannenwereld hebben vrouwen geen maandstonden, boeren ze niet, laten ze geen scheten en kakken ze niet.
Maw er komt niets uit, enkel maar erin.
Maar kindjes komen toch wel uit een magische ritssluiting mag ik hopen?Maw er komt niets uit, enkel maar erin.

Ooievaar.Maar kindjes komen toch wel uit een magische ritssluiting mag ik hopen?![]()