gevelsteen met cementcoating

Lame Edna

Member
Iemand ervaring met gevelstenen die voorzien zijn van een (witte) cementcoating? In het bijzonder zijn we geïnteresseerd in de Wapper White van Vandersanden maar de Blanco van Nelissen is op het eerste gezicht vergelijkbaar.

Veruit het grootste deel van de huizen waar we aanbellen is gebouwd met die Wapper White dus het is wel duidelijk dat we die het mooist vinden. We maken ons echter zorgen omtrent het onderhoud ervan, in hoeverre ze nog mooi zijn na een aantal jaar en of ze op termijn weer gereinigd/hersteld kunnen worden, mocht het nodig zijn. Bovendien willen we hier wel een aantal bomen zetten dus dan moeten we de factor groenaanslag in rekening brengen.

Merci!
 
Niemand? In onze omgeving zien we dit type stenen nochtans vrij frequent. Die woningen zien er op het eerste gezicht nog prima uit (na 6+ jaar) maar het moeilijk in te schatten of dat zo blijft op (middel)lange termijn.
 
Terug
Bovenaan