Volg de onderstaande video om te zien hoe je onze site als web-app op je startscherm installeert.
Opmerking: Deze functie is mogelijk niet beschikbaar in sommige browsers.
Kan je het artikel hier posten? Heb geen hln plusDubbelinterview D'Haese - De Wever. Jos is koekerond, maar als PVDA echt de meerderheid van de stemmen gaat denk ik dat De Wever een attack krijgt. 't Stad weer een immense schuldenput dankzij incompetente bolsjewieken.

Klopt toch niet? Diegene met de meeste stemmen komt eerst aan zet en moet een kans krijgen om coalitie te maken en burgemeester te worden, als dat niet lukt mag er nog altijd andere coalitie gemaakt worden, dan is het diegene uit die coalitie met de meeste stemmen die burgemeester moet worden… zo heb ik het begrepenSpijtig dat de grootste partij automatisch de burgemeester moet leveren, anders zag ik een linkse coalitie van Vooruit, Groen en PVDA nog wel zitten.
Anderzijds ook helemaal geen zin in een voortzetting van het huidige N-VA beleid. Daar heeft men Annick De Ridder zopas vervangen met Johan Klaps, weer iemand die zeer nauwe banden onderhoudt met de vastgoedwereld en daar samenwerkt met de voormalige (aangebrande) schepen Rob Van de Velde.
![]()
Nieuwe N-VA-schepen van Stadsontwikkeling Johan Klaps zelf actief in Antwerps vastgoed
De N-VA'er Johan Klaps, voorgedragen als de nieuwe Antwerpse schepen van Stadsontwikkeling, is samen met oud-schepen Rob Van de Velde en zakenman Xavier Painblanc actief in meerdere vastgoedvennootschappen. 'Uiteraard stap ik uit alle relevante bedrijfsactiviteiten', zegt Klaps.www.tijd.be
Hopelijk krijgen we de komende legislatuur meer tegengewicht van de linkse partijen om die uitverkoop van Antwerpen zonder oog voor stedenbouwkundige adviezen of betaalbaar wonen wat tegen te gaan.
Ja, ik bedoel dus de grootste partij van de coalitie die gaat besturen. Sorry als dat niet duidelijk was.Klopt toch niet? Diegene met de meeste stemmen komt eerst aan zet en moet een kans krijgen om coalitie te maken en burgemeester te worden, als dat niet lukt mag er nog altijd andere coalitie gemaakt worden, dan is het diegene uit die coalitie met de meeste stemmen die burgemeester moet worden… zo heb ik het begrepen
Ondertussen zijn er al steden in Wallonië die geen financieerder meer vinden voor hun putten: https://www.rtbf.be/article/des-com...ns-ath-namur-la-louviere-et-verviers-11444396Dubbelinterview D'Haese - De Wever. Jos is koekerond, maar als PVDA echt de meerderheid van de stemmen gaat denk ik dat De Wever een attack krijgt. 't Stad weer een immense schuldenput dankzij incompetente bolsjewieken.
Ze hebben wel een punt als het gaat over OCMW-bevoegdheden die steeds meer geld kosten. Die meerkost komt er eigenlijk door gewijzigd federaal beleid, waardoor steeds meer mensen geen werkloosheidsuitkeringen meer krijgen, maar het OCMW dus moet opdraaien zonder dat de gemeenten zelf veel mogelijkheden hebben tot activering (wél schorsing, maar dat lost de problematiek niet op). Een klassieke vestzak-broekzak operatie dus, maar waarbij het wel een verschuiving van de kost van federaal naar gemeentelijk vlak is.Ondertussen zijn er al steden in Wallonië die geen financieerder meer vinden voor hun putten: https://www.rtbf.be/article/des-com...ns-ath-namur-la-louviere-et-verviers-11444396
Ze rekenen op de federale overheid (dus alweer op Vlaanderen)
Ze kunnen natuurlijk ook iets doen aan de tewerkstelling in WalloniëZe hebben wel een punt als het gaat over OCMW-bevoegdheden die steeds meer geld kosten. Die meerkost komt er eigenlijk door gewijzigd federaal beleid, waardoor steeds meer mensen geen werkloosheidsuitkeringen meer krijgen, maar het OCMW dus moet opdraaien zonder dat de gemeenten zelf veel mogelijkheden hebben tot activering (wél schorsing, maar dat lost de problematiek niet op). Een klassieke vestzak-broekzak operatie dus, maar waarbij het wel een verschuiving van de kost van federaal naar gemeentelijk vlak is.
het verhaal van "ze rekenen weer op federaal, dus Vlaanderen" is dus genuanceerd.
De gemeentes hebben weinig bevoegdheden op het vlak van arbeidsmarktbeleid. Je kan het de gemeentes dus niet verwijten.Ze kunnen natuurlijk ook iets doen aan de tewerkstelling in Wallonië
Het zijn tenslotte dezelfde partijen (zelfs de kopstukken in oa Charleroi en Bergen)
Dat is net wat ik zeg: PS heeft tot nu altijd in de regionale regering gezeten (en vaak federaal), met dan nog eens kopstukken uit een aantal van die steden.De gemeentes hebben weinig bevoegdheden op het vlak van arbeidsmarktbeleid. Je kan het de gemeentes dus niet verwijten.
Dingen zoals opleiding en arbeidsmarkt zijn regionale bevoegdheden, momenteel MR dus.
Nee, de regionale regering is niet virtueel failliet.Dat is net wat ik zeg: PS heeft tot nu altijd in de regionale regering gezeten (en vaak federaal), met dan nog eens kopstukken uit een aantal van die steden.
Resultaat: virtueel failliet en dat ondanks de miljarden die ze jaarlijks van Vlaanderen ontvangen
Ik heb me daar bij de vorige verkiezingen ook aan geërgerd, nu ook weer een persoonlijke brief gekregen, maar het mag blijkbaar, onder bepaalde voorwaarden, wel artikel uit 2019:Zonet eens de brievenbus leeggemaakt.
Veel reclame/folders uiteraard van lokale politici
Maar 1 witte enveloppe, met naam-voornaam van mijn vrouw op (handgeschreven met pen)
Met daarin, een flyer van een schepen
Nu de vraag: 1. hoe komt die aan die (persoons-adres) gegevens?
Het is nie dat we die persoon kennen dus dat kan toch enkel als men het rijksregister consulteerde?
2. En is dat toegestaan?
Dan moeten de steden en gemeenten maar geld aan de Waalse overheid vragen ipv federaalNee, de regionale regering is niet virtueel failliet.
En ook steden ontvangen geen 'miljarden' van Vlaanderen, je mengt beide zaken door elkaar.
Dan moeten de steden en gemeenten maar geld aan de Waalse overheid vragen ipv federaal
Federaal is er geld tekortZe moeten geld halen bij de Waalse overheid door meeruitgaven door gewijzigd federaal beleid. Niet echt logisch.
Die meeruitgaven van het gewijzigd federaal beleid zijn peanuts langs de financiële puinhopen die ze al jaren aan het accumuleren zijn.Ze moeten geld halen bij de Waalse overheid door meeruitgaven door gewijzigd federaal beleid. Niet echt logisch.
ThnxIk heb me daar bij de vorige verkiezingen ook aan geërgerd, nu ook weer een persoonlijke brief gekregen, maar het mag blijkbaar, onder bepaalde voorwaarden, wel artikel uit 2019:
![]()
Mogen politici u gepersonaliseerde verkiezingsreclame opsturen? | VRT NWS Nieuws
De verkiezingen komen dichterbij en dus zit ook uw brievenbus gegarandeerd weer vol verkiezingsdrukwerk. Vaak zijn dat brieven die gepersonaliseerd zijn. Maar mogen politieke partijen uw gegevens wel gebruiken om campagne te voeren volgens de nieuwe GDPR-wetgeving? "De Inspecteur" op Radio 2...www.vrt.be