Wel triestig dat sommigen hier (zowel de merc als RB fanboys) meer plezier halen in het falen en neerhalen van een ander dan naar een leuke race te kijken. Zeer triestig ze boys, heel volwassen ook! En dan ook nog die oude koeien van vorig jaar uit de sloot blijven halen: iedereen is dat beu, ge maakt u daar niet interessant of “cool” mee.
Leuke duels tussen lec en max, fijn om te zien. Ook fijn om te zien die vreugde van Haas, blij dat hun verspilde jaar vorig jaar niet voor niks was.
Ik verschiet wel heel erg van McLaren. Er werd al gezegd dat hun auto niet top ging zijn maar dit was wel echt extreem.
Had ook de indruk dat iedereen langer dichter bijeen bleef rijden dan vorig jaar. Vorige jaar had je na 10 laps als een kloof tussen de eerste 2 dan nog een groepje van 5 en dan de rest dat aanmodderde. Nu bleven ze langer meer bij elkaar reden en duurde het langer voor er volk gelapt werd. Kan ook gewoon een vertekend beeld zijn van mij hoor