Volg de onderstaande video om te zien hoe je onze site als web-app op je startscherm installeert.
Opmerking: Deze functie is mogelijk niet beschikbaar in sommige browsers.
Schaft 75% van de nutteloze politiekers af en de factuur is ook betaald.Eigenlijk heb ik liever dat de overheid zich niet moeit... De factuur hiervan moet toch weer op een andere manier betaald worden.
Schaft 75% van de nutteloze politiekers af en de factuur is ook betaald.

Moeilijk hé, want dat spreekt dan niet enkel over de parlementen en de parlementariërs (360 miljoen per jaar) https://dpa-factchecking.com/belgium/201005-99-832625/ , maar ook de medewerkers ervan (en dat zou nog eens evenveel kosten - https://www.knack.be/nieuws/de-kost...itiek-pleidooi-voor-een-transparante-factuur/) + de uittredingsvergoeding (niet direct zicht op de kost ervan).
Kunt ge dat bewijzen met cijfers ?
.Ik dacht dat we daarvoor die legers werklozen hadden klaarstaan?En extra voordeel : al die mensen komen vrij op de private arbeidsmarkt die snakt achter personeel.
en een vast contract kan niet meer gewijzig worden naar een variabel contract?Wat zouden ze bedoelen met een oud vast contract? Is dat van juli of augustus 2022 ook oud? Dan zijn deze met Optifix in augustus echt gezien… Dan moeten ze voor het “basispakket” nog steeds 23,76€c betalen terwijl die met variabele 13€c moeten betalen. https://www.demorgen.be/snelnieuws/...-croo-werkt-aan-basispakket-energie~bc4e609b/
Mits 1 maand opzeg, maar daar is ook al discussie over.en een vast contract kan niet meer gewijzig worden naar een variabel contract?
Dit zou toch echt zo typisch zijn: weeral gered indien je niks opvolgt ..Wat zouden ze bedoelen met een oud vast contract? Is dat van juli of augustus 2022 ook oud? Dan zijn deze met Optifix in augustus echt gezien… Dan moeten ze voor het “basispakket” nog steeds 23,76€c betalen terwijl die met variabele 13€c moeten betalen. https://www.demorgen.be/snelnieuws/...-croo-werkt-aan-basispakket-energie~bc4e609b/
Je moet wel eerlijk zijn, indien er veel mensen zijn die eraan onderhevig zijn dan kan dat voorvallen. Als dit de uitzondering is of een beperktere groep dan word je niet uit de miserie geholpen.Dit zou toch echt zo typisch zijn: weeral gered indien je niks opvolgt ..
Aan 23,76€c zou ik ook twijfelen. Variabel zit momenteel aan ongeveer 26€c. Als ze 50% korting krijgen op 5000 KWh, en wetende dat de gasprijzen aan het dalen zijn…Nu toch aan het twijfelen om Optifix op te zeggen, zeker voor gas. Zit nog binnen de 14 kalenderdagen...
Het signaal dat ge naar uw bevolking geeft kan anders ook wel tellenJe moet wel eerlijk zijn, indien er veel mensen zijn die eraan onderhevig zijn dan kan dat voorvallen. Als dit de uitzondering is of een beperktere groep dan word je niet uit de miserie geholpen.
Is een beetje logisch... voor een kleine groep kan je dat niet maken... voor een grote groep wordt de politieke druk dan te groot.
Maar zekerheid heb je niet, dus door het op te volgen dek je u voor alle omstandigheden in. En ben je niet de pineut indien de overheid dan toch niet ingrijpt.
En vooral dat dan verkopen als 'sociale maatregel'Het signaal dat ge naar uw bevolking geeft kan anders ook wel tellen
Ge zult maar weer in die groep zitten van EN 50% korting EN uitstel hypotheek, dan is het aangenaam leven komende maanden. En het gaat geen uitzondering/enkeling zijn die in dat systeem zit hé.
Terwijl ge zelf geen klote hebt gedaan om uw leven zelf wat deftig te beheren.
Het is weer een opbod van cadeau's op die manier
Tuurlijk ik ben daar 100% akkoord mee. Maar dat is nu eenmaal hoe de politiek werkt waarbij je afhankelijk bent van publieke opinie om verkozen te worden.Het signaal dat ge naar uw bevolking geeft kan anders ook wel tellen
Ge zult maar weer in die groep zitten van EN 50% korting EN uitstel hypotheek, dan is het aangenaam leven komende maanden. En het gaat geen uitzondering/enkeling zijn die in dat systeem zit hé.
Terwijl ge zelf geen klote hebt gedaan om uw leven zelf wat deftig te beheren.
Het is weer een opbod van cadeau's op die manier
Ah nee he.. als die gaan werken grijpen ze mogelijks naast hun sociaal tarief omdat ze geld beginnen te verdienen.Ik dacht dat we daarvoor die legers werklozen hadden klaarstaan?
FixedEn hogere inkomens vallen er ook al buiten.
Dus hier vast contract en netto gezamelijk inkomen rond de 6k mag weer alles zelf betalen + een deel van een ander
Met 6K netto zout ge ook niet moeten klagen dat je geen steun krijgt volgens dit forumEn hogere inkomens vallen er ook al buiten.
Dus hier vast contract en netto gezamelijk inkomen rond de 6k mag weer alles zelf betalen.
