De nieuwbouw-topic!

Kan je het helemaal donker maken met zo een model?
Zeker niet. Dan pak je beter die SunBlock met 97% zonnewering. En zelfs dan nog. Ze adviseren om 1 à 1,5cm extra te pakken op de afmetingen van uw glas. Maar wat we hier nu zien is dat de screens ook een beetje doorbuigen op de horizontale zijdes (zeker bij het grootste raam van ongeveer 160x160cm). Dat doorbuigen zorgt er dan nog voor dat er toch nog spleten ontstaan waardoor zonlicht komt.

Ik denk ook niet dat je dit helemaal kan vermijden. Je zou nog meer marge kunnen nemen dan zij aanraden, maar dan zit je ook met het risico dat een eventueel vliegenraam niet meer over de screen past.
 
Uitstellen verdorie toch. Sinds dat eerste bericht hier overtuigd van het nut van die screens, maar nooit toe gekomen. Nu met de hittegolf samen met een miljoen anderen waarschijnlijk willen bestellen, levertermijn eind augustus en waarschijnlijk een dikke premium op de prijs gezien het moment.
Hopen dat die levertermijn ruim gezet is om geen gezaag te hebben, en anders is het voor de nazomer.
 
Terug
Bovenaan