Lobmans, stop toch eens met die mensen te pesten. Die hebben het zo al moeilijk.
Volg de onderstaande video om te zien hoe je onze site als web-app op je startscherm installeert.
Opmerking: Deze functie is mogelijk niet beschikbaar in sommige browsers.
Lobmans, stop toch eens met die mensen te pesten. Die hebben het zo al moeilijk.
Ik heb er oprecht al eens aan gedacht om zelf eens een verhaal te verzinnen en te verspreiden, om te zien hoeveel idioten dat gaan kopiëren. Maar dat kost te veel moeite en eigenlijk zijn er al genoeg mensen die dat gedaan hebben en dat wordt ook al gretig gedeeld.Dat kan toch niet, want ik zag onlangs een andere theorie passeren die zei dat er nooit dinosaurussen geleefd hebben en dat gewoon een stukje geschiedenis is dat verzonnen werd. Nuja nog een andere theorie zegt dan weer dat er in het geheim eigenlijk nog steeds dinosaurussen leven op onze planeet.
Misschien moeten die wappies toch maar eens een grote bijeenkomst houden zodat ze hun theorieën wat op elkaar afstemmen.
Doet me denken aan de reportages van Neveneffecten. Geniale televisie.Ik heb er oprecht al eens aan gedacht om zelf eens een verhaal te verzinnen en te verspreiden, om te zien hoeveel idioten dat gaan kopiëren. Maar dat kost te veel moeite en eigenlijk zijn er al genoeg mensen die dat gedaan hebben en dat wordt ook al gretig gedeeld.
Eigenlijk speelt de eerste film van ‘The Kingsman’ hier goed op inIk heb er oprecht al eens aan gedacht om zelf eens een verhaal te verzinnen en te verspreiden, om te zien hoeveel idioten dat gaan kopiëren. Maar dat kost te veel moeite en eigenlijk zijn er al genoeg mensen die dat gedaan hebben en dat wordt ook al gretig gedeeld.
eigenlijk heeft dit niet echt met corona te maken he, maar wel met dictatoriale segregatie die onvermijdelijk hier en daar op drama's uitdraait. Het zal alleen maar erger worden want de pers voedt de polarisering op dagelijkse basis. Allemaal op bestelling uiteraard.
Schandalig maar wel niet verwonderlijk.
Politici zetten de mensen tegen elkaar op en discrimineren.
De haatcampagne begint grimmiger te worden...![]()
Het zijn ook geen slimmeriken van vivaldi![]()
Het is dan ook niet normaal dat een persoon naar je medische status vraagt.
Tot anderhalf jaar geleden was dat geheim.
zou de foto van deze "klant" eens willen zien ...
Dit krijg je dan met die corona pas, de flauwe zever!
En dit was niet eens het HLNDat krijg je in door fascisten bestuurde apenlanden.

Ik begin toch te vermoeden dat ze daar de waarheid wat verdraaid hebben. Ik zoek al jaren naar de bron van de E40, en ik zit al in Duitsland. Die bron ligt helemaal niet in België.Doet me denken aan de reportages van Neveneffecten. Geniale televisie.
Zalige aflevering van Neveneffecten. Uit nieuwsgierigheid even opgezocht.Ik begin toch te vermoeden dat ze daar de waarheid wat verdraaid hebben. Ik zoek al jaren naar de bron van de E40, en ik zit al in Duitsland. Die bron ligt helemaal niet in België.
Beter ineens een chip inplanten zoals bij de honden. Met sensors die alles en iedereen constant kunnen volgen. Zien de jongeren nu echt niet dat al hun vrijheid afgepakt wordt door de technologie?

De gemiddelde HLN-commentator. Dit staat bij een artikel over de digitale portefeuille.
Niveau nihil jong, NIHIL.
Ik denk dat sinterklaas en de kerstman ook in het complot vd elite zitten.
Dit om de kinderen al van kleins af aan bang te houden. Eens volwassen zullen de cia en fbi die rol overnemen.
Als men zelfs ons al wil wijsmaken dat de aarde rond is, wat maken ze ons dan nog wijs ?![]()
Het eerste. Hoewel ik niet van het tweede versteld zou staanHet internet is bij momenten zo erg en dom, dat ik nu eigenlijk twijfel of die quote iets is dat gij hier om te lachen zegt, of een uitspraak die ge tegenkwam van iemand anders die dat écht meende.



Ik ben ook al zo streams tegengekomen en da is echt wel het dieptepunt van de mensheid. Da ge da doet me pornowijven kan ik nog verstaan, dan krijgt ge nog eens een foef in uw gezicht geduwd... maar op TikTok?Deze post had mss ook wel in het "scam-topic" geplaatst kunnen worden, al neigt het toch eerder naar een beerput toe
Een legale scam (want oplichting is het niet, eerder profiteren van domheid van mensen) die ik laatste tijd ben tegengekomen: livestreams op TikTok.
Blijkbaar zit daar dus een systeem achter waarbij kijkers "gifts" kunnen sturen naar die livestreamers. Die gifts zijn gewoon een soort bewegende emoticons en kunnen aangekocht worden met virtuele TikTok-munten. Qua waarde zitten daar echter gifts bij die omgerekend tientallen tot zelfs 200-300 euro waard zijn. Het merendeel daarvan gaat gewoon terug naar TikTok zelf, maar zo'n 20% is voor de ontvanger (dus livestreamer).
Uiteraard doen die livestreamers er dus alles aan om zoveel mogelijk gifts te krijgen van hun kijkers. Bovendien is er wekelijks per land een ranglijst met de Tiktokkers die het meeste munten en gifts verzameld hebben, en de top X daarbij krijgt dan nog eens extra bonussen van Tiktok.
Dit levert dus situaties op waarbij ge mensen hebt die letterlijk van 's morgens tot 's avonds laat live gaan op TikTok en constant wat "challenges" doen (genre "bij X aantal munten eten we een rauw ei") om zoveel mogelijk van die gifts binnen te rijven en zo hoog mogelijk in de ranking te staan. Het heeft een heel hoog "belspelletjes van vroeger"-gehalte, behalve dan dat degenen die betalen sowieso nergens iets kunnen winnen.
Dat die livestreamers besluiten dat te doen omdat ze (om welke reden dan ook) werkloos zijn en niks te doen hebben en op die manier makkelijk geld binnenrijven, tot daar en toe. Maar dat er mensen zo stom en naïef zijn om daar tot tientallen euro's geld aan te schenken terwijl ge daar zelf totaal geen voordeel uit haalt, dat kan er bij mij echt niet in. Uiteindelijk is dat quasi hetzelfde alsof iemand beetje raar gaat staan doen op de plaatselijke markt en mensen daar met briefjes geld naar beginnen smijten omdat die persoon daar om vraagt![]()
Ik denk dat de klacht is dat je er kan geld mee verdienenIk weet dat veel 30’erd streamers en youtubers geen echte job vinden. Maar als je er geld mee kan verdienen is het gewoon een job eh![]()

Ik denk dat de klacht is dat je er kan geld mee verdienen![]()

Ik denk dat stap één is om euro's om te zetten naar een meer abstracte "currency" zodat mensen al sneller vergeten dat ze echt geld spenderen, of toch hoeveel exact. Natuurlijk zal je daar ook wel sowieso een publiek hebben dat niet super met geld omgaat.Mijn klacht (of beter gezegd verbazing) is vooral dat mensen daar geld aan willen geven.
Op andere platformen krijgen streamers geld door advertentiesopbrengsten of sponsordeals. Bij die lives op Tiktok zijn het de kijkers die geld (in de vorm van virtuele gifts betaald met virtuele munten) letterlijk weggeven aan die livestreamers waardoor die streamers Belspel-gewijs maar wat staan te roepen om gifts te sturen naar hen en een beetje hyperactief gaan doen als een bepaald doel ofzo werd bereikt binnen x aantal minuten.
Ge ziet in de bijhorende chat dan ook nog echt mensen reageren van "sorry, kan niet meer giften want heb deze week al 200 euro uitgegeven aan gifts"![]()
Ik denk dat elk streamingsplatform wel een vorm van "gifts" heeft zoals op tiktok hoor.Mijn klacht (of beter gezegd verbazing) is vooral dat mensen daar geld aan willen geven.
Op andere platformen krijgen streamers geld door advertentiesopbrengsten of sponsordeals. Bij die lives op Tiktok zijn het de kijkers die geld (in de vorm van virtuele gifts betaald met virtuele munten) letterlijk weggeven aan die livestreamers waardoor die streamers Belspel-gewijs maar wat staan te roepen om gifts te sturen naar hen en een beetje hyperactief gaan doen als een bepaald doel ofzo werd bereikt binnen x aantal minuten.
Ge ziet in de bijhorende chat dan ook nog echt mensen reageren van "sorry, kan niet meer giften want heb deze week al 200 euro uitgegeven aan gifts"![]()
Sureus dat klacht diend eille moblieloon dagen staan en niets gedaan zwaansjes geen scheld woor ze hangen gewoon in dien echt v pluin dit zo zo gemensld ales kamp vuur door drijgen met zal binnen vallrn hoop recht vaaring hun zin dan via socale media