zwarten
Well-known member
bijna aan 3 dollar. sell order op 3 zetten of nie.. das de vraag.Niets van, FET gaat naar 3$
Volg de onderstaande video om te zien hoe je onze site als web-app op je startscherm installeert.
Opmerking: Deze functie is mogelijk niet beschikbaar in sommige browsers.
bijna aan 3 dollar. sell order op 3 zetten of nie.. das de vraag.Niets van, FET gaat naar 3$
Lmao, ik heb een sell order staan op 3. Is tot 2.99 gegaanbijna aan 3 dollar. sell order op 3 zetten of nie.. das de vraag.

boomt ie nog door tot top 25.. ik hou het ineens wel voor mogelijk.Lmao, ik heb een sell order staan op 3. Is tot 2.99 gegaan![]()
Ik denk dat die kans nu wel reëel isboomt ie nog door tot top 25.. ik hou het ineens wel voor mogelijk.
boomt ie nog door tot top 25.. ik hou het ineens wel voor mogelijk.
Waarom OCEAN?Mijn narrative gok is goed uitgepakt, ik heb volgende in m’n portfolio:
- TAO
- FET
- RNDR
- WOO
- DUSK
- COMAI
- BTC
- OCEAN ( vandaag gekocht)
Ik zie ons van hier toch niet meer direct dumpen naar 40K en lager, zal beperkt blijven door die ETF's denk ik. Beleggers die nu nog niet kopen omdat het te hoog staat zouden dan wel via de ETF snel kunnen bitcoin kopen.Ik had hiervoor gezegd dat ik de komende maand een consolidatie en harde dump verwacht om dan tijdens of kort na de halving te pumpen naar ongekende hoogtes. Ik denk nu dat we zelfs geen harde dump gaan kennen. Het lijkt steeds meer op een trapsgewijze stijging.. telkens een harde pump met een korte consolidatie.. keer op keer.. waarbij die korte consolidaties steeds meer gaan verkorten om dan uiteindelijk een god candle te bekomen, dewelke de ATH zal vormen tot de volgende halving periode. De dump die daarop gaat volgen gaat ongezien en bloederig zijn. Dit is mijn voorspelling van deze atypische bull run. Op zich verandert dit niets aan de sell strategie van mensen die vooraf een target hebben bepaald en zich daaraan houden. Voor traders daarentegen zal deze bull run fataal worden.
't Is weer zo een moment dat alle TA en dergelijke in feite de vuilbak in kan. Nu zien we dat we de ATH al voorbij zijn voor de halving, dus dat model van 4-jaarlijkse cycli kan stilaan ook de vuilbak in.
Ge kunt met TA (achteraf) idd altijd wel een uitleg vinden ... Door naar andere indicatoren of time frames te kijken.Echt?
TA is altijd een self fulfilling prophecy. Je kan door middel van bepaalde timewindows wel altijd een uitleg vinden voor een mogelijk stijging/daling.
Dan zou het wel heel easy money zijn. Nooit geen fear want het zal toch blijven stijgen. Zou me zeer vreemd lijken.Ik zie ons van hier toch niet meer direct dumpen naar 40K en lager, zal beperkt blijven door die ETF's denk ik. Beleggers die nu nog niet kopen omdat het te hoog staat zouden dan wel via de ETF snel kunnen bitcoin kopen.
Saai, elke keer ik nu ga kijken, komt er een klein fietske bij.Dan zou het wel heel easy money zijn. Nooit geen fear want het zal toch blijven stijgen. Zou me zeer vreemd lijken.
Ik denk nog altijd dat hoe hoger we in een rechte lijn gaan, hoe harder we zullen crashen. Ergens moeten de zwakke handen eruit. Vind het trouwens ook best saai zo.
