Volg de onderstaande video om te zien hoe je onze site als web-app op je startscherm installeert.
Opmerking: Deze functie is mogelijk niet beschikbaar in sommige browsers.
Ja jup inderdaad, maar is dat die jup die op Binance staat vraag hij
Dan heb je al ge-5x'tZelf ook voor 98 euro 340 FET gekocht op 20 mei 2021. Ik had dit niet door maar zag mijn Bitvavo portfolio snel stijgen. Door deze dus.
Wanneer zouden jullie FET beginnen verkopen?
Poging 3 nu… sterke resistance.. let’s gobinnenkort poging 2? We zitten weer op 67k
Dit is interessant. Ik denk bij veel zaken ongeveer hetzelfde.Als we nu met alt season starten en de bull run van de BTC eindigt…waarom niet? Het zou de eerste keer zijn in de geschiedenis van bitcoin. Maar..
- het is ook de eerste keer dat we de ATH al bereiken voor de halving..
- daar bovenop heb ik het gevoel dat er een groot aantal mensen, inclusief retail en ‘normies’ die er geen cent van snappen, ook mee zijn met de cyclus-werking van cryptos, nl. bull runs / bear market om de 4 jaar/halvings. Velen verwachten te dumpen rond 80k - 125k. De astronomische voorspellingen van influencers zijn niet meer geloofwaardig, zelfs retail trapt er niet meer in.
Dus het is een moeilijke…misschien bereiken we 100k juist niet?
Desondanks denk ik dat we nog niet aan het einde zijn van de BTC bull run.
Ik vermoed ook dat het vroeger zal gebeuren, maar momenteel laat een correctie op zich wachten… ik heb het gevoel dat we nu hard gaan dumpen om tijdens of kort na de halving te vliegen.Dit is interessant. Ik denk bij veel zaken ongeveer hetzelfde.
Omdat we nu voor het eerst een ATH bereiken voor de halving, is er ook de theorie dat we deze keer een 'tijds-translatie' gaan zien van de cyclus: alles wordt een paar maanden vroeger in de tijd verschoven. In plaats van steeds Q4 van het jaar na de halving.
Ik vraag me ook af in welke mate die die cyclus blijft in de toekomst. Nu, die halving zal tot ongeveer 2140 om de vier jaar zijn ongeveer. Dat zit er in de code. Maar gaan we in die 120 jaar steeds hetzelfde patroon van die cycli zien?
Volgens mij gaan we veel minder die patronen van de cycli zien terugkomen in de toekomst. Er wordt steeds minder en minder BTC gemined dus die impact van de halving gaat kleiner zijn.Dit is interessant. Ik denk bij veel zaken ongeveer hetzelfde.
Omdat we nu voor het eerst een ATH bereiken voor de halving, is er ook de theorie dat we deze keer een 'tijds-translatie' gaan zien van de cyclus: alles wordt een paar maanden vroeger in de tijd verschoven. In plaats van steeds Q4 van het jaar na de halving.
Ik vraag me ook af in welke mate die die cyclus blijft in de toekomst. Nu, die halving zal tot ongeveer 2140 om de vier jaar zijn ongeveer. Dat zit er in de code. Maar gaan we in die 120 jaar steeds hetzelfde patroon van die cycli zien?
Ik verkoop mijn inleg pas op $9, de rest is een moonbagZelf ook voor 98 euro 340 FET gekocht op 20 mei 2021. Ik had dit niet door maar zag mijn Bitvavo portfolio snel stijgen. Door deze dus.
Wanneer zouden jullie FET beginnen verkopen?

Dan hebben we nog eventjes te gaanIk verkoop mijn inleg pas op $9, de rest is een moonbag![]()


Het begint hier meer en meer op een echte shitcoin thread te lijken. 2021 redux.
Er bestaat al een shitcoin thread he. Kunnen we het hier niet beperken tot algemeen crypto nieuws zoals Bitcoin halving en regels rond crypto, de top coins type BTC en ETH, fiscaliteit, exchanges, wallets, …?
Blijkbaar was er paniek omdat sommige mensen hun balance tijdelijk op 0 stond door een technisch probleem.Ik snap niet zo goed waarom mensen steeds klagen dat exchanges gelijk coinbase crashen. Dat speelt toch enkel in het nadeel van actieve traders? Als jij op voorhand een target hebt en de verkoop/aankoopprijs daarop instelt, gaat dat toch automatisch getriggered worden eens het is bereikt? Of zorgt de crash ervoor dat die vooraf bepaalde order (bv. een weekje op voorhand al ingesteld) ook niet wordt geactiveerd? Dan is het echt wel balen idd…
Mja tis altijd wel iets zeker…Blijkbaar was er paniek omdat sommige mensen hun balance tijdelijk op 0 stond door een technisch probleem.
verslavendIk zat op mijn fiets toen de 70K gehit werd. 't Is misschien het besteMja tis altijd wel iets zeker…
Btw, ik heb een voorgevoel dat we vanavond omhoog gaan schieten. Prijs flirt opnieuw met de 70k ATH.. continu de prijs zitten volgen en refreshen.. is ni zo goedverslavend

Solama is inderdaad wel een heel meme-able naamIk heb Solama aangeschaft gewoon omdat de naam goed gevonden is.![]()
