Volg de onderstaande video om te zien hoe je onze site als web-app op je startscherm installeert.
Opmerking: Deze functie is mogelijk niet beschikbaar in sommige browsers.
Hoe werkt da eigenlijk? Stel ik zit op BG, krijgen zij melding op mijn bedrijf of enkel van die shady websites?Ik doe ICT voor een groot vlaams bedrijf.. je wil niet weten wat er wekelijks passeert via security monitoring.
En de bijhorende uitleg van die medewerkers![]()

Hoe werkt da eigenlijk? Stel ik zit op BG, krijgen zij melding op mijn bedrijf of enkel van die shady websites?
Ik vraag dit voor een vriend![]()

...
Wat zitten jullie allemaal te prutsen met die WEX
Kan iemand uitleggen wat de usecase is?
Nog geen 24u later en positie is al 19 BNB waard.
Ik probeer het te begrijpen, volgens mij werkt het zo:
Wex stijgt harder dan BNB of daalt minder hard dan BNB --> BNB allocatie binnen een LP token stijgt, daardoor meer winst
Wex blijft stabiel t.o.v. BNB --> De verwachte winst is gelijk aan de APR (momenteel 3,21% daily)
Wex stijgt minder hard dan BNB of daalt harder dan BNB --> BNB allocatie binnen een LP token daalt, daardoor minder winst of zelfs verlies
Eigenlijk hetzelfde als het normale LP farmen, maar dan met 2,5x leverage.

medium.com
linkPornrocket hun antwoord op alle FUD (reddit) die gaande is :
FUD Happens
As with any new major project, FUD (fear, uncertainty, doubt) happens. This seems to be especially true with PornRocket as we have…medium.com
ik kan anders nie klagen over wex en de cummies zijn ook nog cava.Het is precies game over voor altseason. Serieuze verliezen terwijl BTC wel stand houdt. Ik denk niet dat het nu het moment nog is om shitcoins te kopen.
Ik zou het niet weten...maar ik ga alleszins niet meedoen aan het marginale e-oorlogje dat momenteel word gevoerd door cum vs porn

Uw adres op het Matic netwerk blijft hetzelfde als op BSC netwerk.
Je gaat enkel aan je tokens kunnen met een wallet die Matic compatibel is. Voorlopig dus enkel via Metamask denk ik.
Ontvangen doe je sowieso, daar moet ge geen schrik voor hebben.
Ikzelf ben er nog niet over uit wat ik ga doen met mijn Wex. Zit voorlopig nog 50/50 in single staking en Wex-BNB LP.
Misschien dat ik een deel ook in die 30-day lockup pool steek, maar zeker niet alles.
De prijs van bitcoin bespreken how maar, pagina's lang over shitcoins praten die over dit en een jaar niet meer bestaan, geen probleem.Ze zijn hier weer ze, met hun pijlen en lijntjes...![]()

hebt ge nu nog niet door dat bitcoin een shitcoin is?De prijs van bitcoin bespreken how maar, pagina's lang over shitcoins praten die over dit en een jaar niet meer bestaan, geen probleem.![]()

Je weet toch dat die lijntjes meestal wel gelijk hebben. Heel simpel, omdat er veel mensen in geloven gebeurt het meestal ook. Prijs gaat droppen op dat punt in de grafiek. Massive sell gebeurt dan ook natuurlijk.Ze zijn hier weer ze, met hun pijlen en lijntjes...![]()


ook door alpaca leveraged yieldfarming farming veronderstel ik. Alsof het op zich nog nie riskant genoeg isInderdaad als dit een scam is... Petje af.
Indien niet, heb ik goud in handen.
Aan zelfzekerheid hebben ze alleszins geen tekort.
Waarom is wex opeens zo aan het pumpen? Omwille van die wexpoly airdrop?

Ik heb al mijn Wex eergisteren nog in die 30-days lockup gestoken. Dan krijg je je gestakete aantal x 0.5 in Wexpoly geairdropt. Is toch mooi meegenomen.
Wat waultx ook in die 30days lockup en LP
