Volg de onderstaande video om te zien hoe je onze site als web-app op je startscherm installeert.
Opmerking: Deze functie is mogelijk niet beschikbaar in sommige browsers.
Waarom volg je Elektro-Mechanica als Mechanica niet echt u ding is? Kan je dan niet beter Elektriciteit gaan volgen? Hoewel de tegenhanger van EM wel vaak Elektriciteit Elektronica is en het kan natuurlijk dat ook Elektronica u ding niet isSkyy zei:Ja dat zeiden de leerkrachten ook je kan zoveel doen.
Ik neig meer tot iets met auto's en elektriciteit.
Mechanica ligt me minder zoals wiskunde(ligt aan de leerkracht).
Maar met mijn handen werken (Mechanica Praktijk) ligt me ook goed.
.MrKend54l zei:Je opties zijn.
- bachelor elektromechanica
- bachelor autotechnologie
- bachelor elektronica - ICT.
- bachelor in de ingenieurswetenschappen -> als wiskunde u ding niet is dan raad ik dit uitermate af. U beste vriend hier is meneer integraal.
En dit is puur nog maar de techniek richtingen.
In principe kan je alle bachelors opleidingen gaan volgen.
Maar als wiskunde u ding niet is dan kan je wel al veel richtingen schrappen. Techniek en wiskunde gaan hand in hand.
dee zei:en:
bachelor elektriciteit
bachelor bouw
bachelor in de industriele wetenschappen
bachelor logistiek
bachelor EM is eigenlijk de algemene naam. Je moet na je 2de jaar kiezen tussen automatisering, klimatisatie, CAD, etc.
Reverz zei:Waarom volg je Elektro-Mechanica als Mechanica niet echt u ding is? Kan je dan niet beter Elektriciteit gaan volgen? Hoewel de tegenhanger van EM wel vaak Elektriciteit Elektronica is en het kan natuurlijk dat ook Elektronica u ding niet is.
Als je zoekt verder te studeren (wat overigens wel aan te raden is in EM, anders doen je beter een richting met meer praktijk) zijn met u interesses autotechnologie & energietechnieken de meest voor de hand liggende opties na u 6de jaar.
Je kan natuurlijk ook gewoon verder EM doen op hogeschool niveau, dan hou je u opties wel veel breder en heb je nog wat extra tijd om te zien wat nu echt je ding is.
MrKend54l zei:En bachelor elektriciteit, waar kan je dit ergens volgen?
thijs1475 zei:KaHo Energietechnologie
Kunt ge da ni vergelijken met da? De richting is verandert van naam over 2 jaar dacht ik naar energietechnologie
Correct me if I'm wrong
Skyy zei:Merci voor de reacties.
Autotechnologie waar kunt ge dat volgen?
Mvg
NotoriousP zei:Ik gok op verscheidene plaatsen maar oa in De Nayer hier, tegenwoordig heet dat wel Lessius Mechelen.
loyezthijs zei:Word vliegtuigmechanieker, kunde volgen in Oostende. Of voor de meer engineer opleiding op de TU Delft. Toffe job, toffe sector.![]()
Dillyracer zei:Thomas More eh man, Thomas More!
