Archief - Mannen vs de wasmachine!

Het archief is een bevroren moment uit een vorige versie van dit forum, met andere regels en andere bazen. Deze posts weerspiegelen op geen enkele manier onze huidige ideeën, waarden of wereldbeelden en zijn op sommige plaatsen gecensureerd wegens ontoelaatbaar. Veel zijn in een andere tijdsgeest gemaakt, al dan niet ironisch - zoals in het ironische subforum Off-Topic - en zouden op dit moment niet meer gepost (mogen) worden. Toch bieden we dit archief nog graag aan als informatiedatabank en naslagwerk. Lees er hier meer over of start een gesprek met anderen.

Wie van de mannen bij jullie thuis kan de was doen?


  • Totaal aantal stemmers
    231
  • Opiniepeiling gesloten.

BlazeMusic

Legacy Member
Beste mannelijke leden op 9lives,

Wie van jullie kan met de wasmachine werken? Of wie van jullie vaders? Of doet de mama dat werk?

Hierbij een poll omwille van mijn gescheiden vader, die op 46-jarige leeftijd niet met de wasmachine kan werken, en dit blijkbaar ook niet wil leren, ook al dring ik hierop aan. Het argument "welke man kan dat wel" is inmiddels gekelderd, maar ik lijk niet op hem te kunnen inpraten. Ik heb meningen nodig, van anderen. Cijfers via de poll, argumenten, het maakt niet uit wat.

Wegens mijn Nederlandse relatie, ben ik soms enkele dagen weg, en dan is het voor mij belangrijk dat de vuile was niet "opgespaard" is, maar dat er iets kan gedaan worden. Al is het maar om mij vooruit te helpen, of als hij zelf dringend een specifiek kledingstuk nodig heeft wanneer ik niet thuis ben.

Ik ben dus op zoek van meningen, liefst zoveel mogelijk. Als ik niet doordring, een andere mening misschien wel.

Dit wordt uitgeprint over enkele dagen of een week, en voorgelegd aan mijn vader. Elke hulp is welkom.

Een beetje kinderachtig, maar misschien is dit wel eens een eye-opener... ;)

Jack The Ripper

Legacy Member
Ik al niet. Ik weet enkel hoe ik dat ding moet afzetten als het begint te piepen.

Mijn moeder had vroeger hetzelfde met de videorecorder, ik heb haar dat ook 100 duizend keren moeten uitleggen en als het alarm van haar uurwerk moet gezet worden komt ze ook nog bij mij. Ik denk dat mijn pa even veel weet van de wasmachine dan ikzelf.

sandpatt

Legacy Member
Ik zou nie weten hoe da marcheert, gewoon omdat ik het nog nooit heb moeten doen.
Maar stel dat mijn moeder vanaf morgen zegt dat ik zelf mijn was moet doen, zou ik daar geen probleem mee hebben. Zo moeilijk kan da nie zijn eh :p

GemaneDude

Legacy Member
Nog nooit mee gewerkt, maar kan toch niet zo moeilijk zijn? :unsure:

Muscleduck

Legacy Member
Met technologie kunnen werken is toch juist de trots van elke man? Dat is dus geen goed argument imo. Moest hij nu nog gewoon zeggen 'dat is iets voor vrouwen', het zou al een beter argument zijn.
't Is toch ook maar was insmijten, zeep in gieten, deur toesmijten, start drukken? Veel poespas heeft zo een machine toch niet? Ik neem ook aan dat jullie niet elk programma door elkaar gebruiken? Zet dat op 40°C, op een programma dat er u wel goed uit ziet en gaan met de banaan zeg ik.

Ik heb trouwens alles aangevinkt. Mijn ouders doen normaal de was, maar ik kan dat even goed en als ik bv mijn lakens ververs smijt ik dat er direct in.

Oij

Legacy Member
Echt niet moeilijk toch. :p

Waspoeder + wasverzachter in de lade steken.
Temperatuur instellen naargelang de was (wit-gekleurd/donker)
Programma kiezen (meestal hetzelfde nummertje hier, tenzij voorwas nodig is)
Klaar

Volgens mij willen veel mannen gewoon denken dat het moeilijk is. :unsure:

Anoniem0

Legacy Member
leeghalen en afzetten als het piept.
voor de rest vertrouw ik op het kunnen van mijn vriendin!

Brecht

Legacy Member
ik woon alleen, waarom zou mijn vader mijn was komen doen?

Jack The Ripper

Legacy Member
Eerlijk gezegd denk ik dat het bij mij eerder een gebrek aan kennis is welke was hoe lang aan hoeveel graden met en hoeveel waspoeder er in moet dan technisch te kunnen werken met het toestel.

RB26DETT

Legacy Member
brechen zei:
ik woon alleen, waarom zou mijn vader mijn was komen doen?
Da's de vraag niet. De vraag is of uw vader met de wasmachine bij hen kan werken.

Ik kan het, mijn vader kan wasmachines repareren maar heb hem zelf nog nooit de was zien insteken.

kil911ler

Legacy Member
Ik kan de deur openen en toedoen. Ik kan er dingen insteken en uithalen. Ik kan de 'aan'-knop aanzetten en weer uit.

Bij ons thuis doet alleen mijn mama de was, maar als de situatie zich voorbrengt dat het noodzakelijk wordt dat ik het moet doen, dan zal ik dit natuurlijk vragen aan mijn mama om het mij aan te leren.

BlazeMusic

Legacy Member
brechen zei:
ik woon alleen, waarom zou mijn vader mijn was komen doen?

Poll is eerder gericht op een gezinssituatie waar de kinderen nog thuis wonen. Oftewel: hoe uw gezinssituatie was voor ge thuis vertrok. Mijn pa is gescheiden, en sindsdien doe ik hier de was en de plas. Maar als ik een weekje naar m'n lief ben, en zie dat er gewoon een hele week niet gewassen is wanneer ik thuis kom... Deprimerend, want dan weet ik dat dit werk voor mij is.

Mijn argumenten tot nu toe, om hem toch aan te zetten om met de wasmachine te werken:
- ik blijf niet eeuwig thuis wonen
- ik kan ook al eens voor langere tijd bij mijn lief zitten, wat als er dan iets gewassen moet worden?
- is gewoon handig om uw was zelf te kunnen doen, dan moet ge niet afhankelijk zijn van anderen
- ik kan uw was later niet vanuit Nederland doen...

Resultaat: noppes. Eye-opener nodig, hopelijk via wat mannelijke meningen, want naar mij wordt er niet geluisterd blijkbaar ;)


Edit: ik blijf hier gewoon de was doen natuurlijk, heb niet de intentie om hem dat werk te geven wanneer ik thuis ben, maar ik wil gewoon dat hij het KAN wanneer ik voor langere periode niet thuis ben. En dat lijkt niet door te dringen, merkte ik al aan de opmerking: "welke man kan dat wel?" ;)

thecoon

Legacy Member
ik kan er mee werken als ik weet welke product ik moet gebruiken

Général Zantas

Legacy Member
Kunde gij bij mij ook de was komen doen? Slimme pa hebt gij!

Lolplayer

Legacy Member
Eigenlijk draait al die zever dus maar om één ding en dat is seksisme.

EagleEye

Legacy Member
Het is echt geen tovenarij hoor... Waspoeder, wasverzachter, temperatuur en aanzetten... Maar ik moet wel toegeven dat ik maar 1 functie van de 20 gebruik op mijn veel te dure wasmachine.

Depresjon

Legacy Member
Ik doe thuis de was,kwestie dat niet al t huishudeijk werk op mijn vrouw haar nek komt.
Mannen kunnen dat even goed,het is gewoon een kwestie va,n moeite te doen om t te leren.

Michster

Legacy Member
Als het zover is, zal ik wel een youtube-tutorial opzoeken. :unsure:

Mathelas

Legacy Member
Mijn kennis is zeer beperkt.

Ik woon alleen en telkens als ik een wasje wil doen pak ik er steeds de programmatabel bij die bij de handleiding zat. Ook heeft mijn ex vriendin in de tijd ook eens opgeschreven wat samen mag, op welke temperatuur ik het beste bepaalde kledij was en nog veel tips en hints. Dat briefje gebruik ik ook nog steeds. Eigenlijk vreemd als ik erover nadenk dat ik nog steeds die hulpmiddelen nodig heb. :unsure:
Het archief is een bevroren moment uit een vorige versie van dit forum, met andere regels en andere bazen. Deze posts weerspiegelen op geen enkele manier onze huidige ideeën, waarden of wereldbeelden en zijn op sommige plaatsen gecensureerd wegens ontoelaatbaar. Veel zijn in een andere tijdsgeest gemaakt, al dan niet ironisch - zoals in het ironische subforum Off-Topic - en zouden op dit moment niet meer gepost (mogen) worden. Toch bieden we dit archief nog graag aan als informatiedatabank en naslagwerk. Lees er hier meer over of start een gesprek met anderen.
Terug
Bovenaan