Preske
Legacy Member
BRUSSEL — Al-Qaeda dreigt met nieuwe terreur op Europese bodem. In een boodschap, die gisteren op internet verscheen, krijgt Europa «de laatste waarschuwing » van het terreurnetwerk.
Binnen een maand moeten alle Europese troepen uit Irak zijn verdwenen, luidt het ultimatum.
«Hierna komt geen nieuwe waarschuwing meer, alleen acties die zich in het hart van Europa zullen boren.» Vier doelwitten worden zelfs bij naam genoemd: Denemarken, Nederland, Groot- Brittannië en Italië.
Ondertussen heeft nederland ook toegegeven dat er jaarlijks 100'den miljoenen wordt versluisd naar terreurnet werken (ocwm int groot dus) via ondergrondse bankiers die het hawalla systeem gebruiken, dat geen sporen nalaat omdat je je niet moet bekendmaken.
Ook heeft een of andere hoogmoedige zak in de USA verklaar dat moest er een aanval gpleegd worden op de US met kernwapens, ze prompt zullen antwoorden met een aanval op Mekka.
De Turkse minister van Buitenlandse Zaken Abdullah Gül reageert scherp op de uitspraak van het Amerikaanse parlementslid Tom Tancredo. De Republikein Tancredo had op de Amerikaanse radio gezegd dat de VS Mekka zouden moeten platgooien met een atoombom als moslimterroristen Amerikaanse steden zouden aanvallen met kernwapens.
Dit begint nu toch wel echt te escaleren. Niet alleen wilen ze 4 landen aanvallen, nu wilt een of andere debiel ons in WOIII storten.
veel schrik moeten ze niet hebben, om daar met een atoomwapen binnen te raken is vrij moeilijk, maar hier in europa kunnen ze letterlijk voor het koninklijk paleis parkeren en een bom doen ontploffen.

.

