Archief - Freya schittert door onbekwaamheid.

Het archief is een bevroren moment uit een vorige versie van dit forum, met andere regels en andere bazen. Deze posts weerspiegelen op geen enkele manier onze huidige ideeën, waarden of wereldbeelden en zijn op sommige plaatsen gecensureerd wegens ontoelaatbaar. Veel zijn in een andere tijdsgeest gemaakt, al dan niet ironisch - zoals in het ironische subforum Off-Topic - en zouden op dit moment niet meer gepost (mogen) worden. Toch bieden we dit archief nog graag aan als informatiedatabank en naslagwerk. Lees er hier meer over of start een gesprek met anderen.

ec8or

Legacy Member
Het is jullie allemaal wel ter oren gekomen zeker wat er eerder deze week weer aan de gang was tss een belgische politica en haar nederlandse collega's...

nu, ik vind dit absoluut niet kunnen. dit is een minister onwaardig. als je minister bent zou je toch beter moeten weten dan je collega's uit de omringende landen op een puberale manier en puur op hun uiterlijk/voorkomen te beledigen. Dit is de gught eerder al overkomen en nu doet freya het nog eens dunnetjes over.
Ik vind dat bv-minister-wannabe-babe freya de eer aan zichzelf moet houden en ontslag moet nemen, want buiten deze ontsporing kan ze toch ook niet echt een bekwame minister genoemd worden binnen haar portefeuille.

Freya behoort tot die personen die de politiek ongeloofwaardig maken bij de bevolking. Raus damit!!

wat vinden jullie hiervan?

ComputerVISTA

Legacy Member
Ik ben sos maar ben het volkomen eens met je, dit is ondiplomatisch en puberaal gedrag!

Crashtestdummy

Legacy Member
kvind eigenlijk da de gehele regering op gene zak trekt.

ze kunnen ulder precies alleen maar me onnozele diingen bezighouden en mensen kloten

democracy02

Legacy Member
ik vind het nie erg dat dit gezegd werd. ze heeft zich trouwens openlijk verontschuldigd op den vtm :p

politiek mag ongeloofwaardig overkomen, das realistischer dan als het wel geloofwaardig over komt.

Pana

Legacy Member
Het gaat hier over freya en haar laatste uitspraken, dewelke ik trouwens ook schandalig vind voor een minister.
Ok ja, ze heeft zich verontschuldigd, maar als minister wordt je wel geacht om na te denken voor je een uitspraak doet.
Ik vraag me af hoelang ze dit nog gaat volhouden.

wizz

Legacy Member
Zolang haar kabinet maar goed functioneert. Er zal daar wel iemand zijn die WEL vierkantswortels kan trekken.

multavici

Legacy Member
Achja gewoon een slimme move van de sp.a om hun collega's van de pvda in Nederland een beetje te helpen. Ze had dat inderdaad niet moeten zeggen maar wat ga je er aan doen? Het grooste deel van de Nederlanders is het met haar kritiek eens. Ze heeft dan nog bijna direct haar excuses aangeboden, veel meer kan je niet verwachten.
Je kan alleen bewondering hebben voor de strategen van de sp.a.

zarathustra

Legacy Member
vrije meningsuiting for the win \o/

edoch, als federaal minister vertegenwoordig je je land en is het vrij stom om zo'n dingen te zeggen. (freya heeft het precies een beetje hoog in haar bol omdat ze constant als 'babe' wordt beschouwd, waar ik persoonlijk geen reden toe zie maar dat is kwestie van smaak :p )

Genious

Legacy Member
Freya is volgens mij nog niet zo dom als ze er uit ziet.
Ze doet belachelijke uitspraken en krijgt direct alle aandacht om zich dan meerdere malen te verontschuldigen voor de media.
Hoeveel volk gaat er nu niet beginnen denken: ah das toch schoon, die durft haar fouten toegeven, die lijkt me oprecht genoeg.

Persoonlijk vind ik het wel grof, ongepast en op regeringsniveau gezien onaanvaardbaar (het terugfluiten van Degucht was al een teken dat dit niet mocht), vooral omdat ze zelf heel den tijd zit te zeggen hoe onvertrouwd ze met begroting is (en gelijk heeft ze prolly wel, ik denk niet dat we haar als capabel kunnen bestempelen)

EagleEye

Legacy Member
God het kan mij niks schelen, wat ik er belachelijk aan vind is dat dit soort dingen de hoofdpunten van het nieuws haalt in zowel België als Nederland... Ze kunnen er allemaal mee lachen, no harm done en no hard feelings. Get over it. Er zijn belangrijker dingen te doen dan zich te focussen op iets dat een of andere minister zegt in een interview...

ec8or

Legacy Member
EagleEye zei:
Er zijn belangrijker dingen te doen dan zich te focussen op iets dat een of andere minister zegt in een interview...
foute attitude - er zouden belangrijkere dingen moeten zijn voor een politica die in de federale regering zetelt... vind ik.

oxS

Legacy Member
ze zegt zelf dat het anders overkwam geschreven dan toen ze het zei en verontschuldigt zich openlijk, ik vond persoonlijk gisteren de aanval van Gerolf 'Ananas' (dank u Geert Hoste) laffer, het is makkelijker om iemand aan te pakken over zijn of haar fouten dan zelf toegeven da ge fout zat .. maja .. k heb hier btw niemand horen schreeuwen de gucht buiten terwijl ik zijn harry potter vergelijking ng net iets erger vond ..

dslayer

Legacy Member
Ik kan geen enkele bekwame Belgische politicus opnoemen. Als je Freya buitengooit, heb je reden genoeg om ze allemaal buiten te gooien. En dan? :p

[BAT] Hydra

Legacy Member
Niemand is perfect, een minister ook niet. Ik ga het niet goedkeuren maar het hoeft toch niet opgeblazen te worden? Goh, iedereen maakt soms wel is fouten, natuurlijk als het een minister is vliegt de media erop zoals vliegen op een stront. En nee ik stem niet voor de socialisten.

Drag0n

Legacy Member
oxS zei:
...Gerolf 'Ananas' (dank u Geert Hoste) ..

:rofl:

De uitspraken van Freya was er idd over, maar daar stond de oppositie ook op te wachten één misstapje en hoppa ze hebben ze bij de keel.

Als je het mij vraagt zijn ze allemaal jaloers op haar, zo jong met zo'n topfucntie...

DeadBull

Legacy Member
ach ja de oppositie, met de crem op kop, kan zo'n kans niet laten liggen eh

Biebel

Legacy Member
Het is een reactie die een politicus niet past. 'Hand in eigen boezem' steken is het eerste wat bij me opkomt trouwens. Zij is misschien niet stijfburgerlijk, maar op zijn minst mediageil. Het is dezer dagen een zeldzaamheid geworden, competente mensen in de hoogste regionen van de politiek.

Als ze ooit zal willen serieus genomen worden op politiek internationaal vlak en dan vooral bij de Nederlanders zal ze toch wat discreter of minder frapant moeten overkomen.

Nu, buiten de 'persoonlijke' opmerkingen heb ik ook mijn bedenkingen bij de veroordeling van hun politiek. Veroordelen doe je best pas als je zelf een superieure koers volgt, iets dat bij mijn weten voorlopig nog niet het geval is. Ideëen zijn er wel, maar daadwerkelijke resultaten blijven vooralsnog uit.

Maar goed, zoals gewoonlijk een storm in een glas water dat wel vanzelf zal gaan liggen.

B.

Genious

Legacy Member
oxS zei:
ze zegt zelf dat het anders overkwam geschreven dan toen ze het zei en verontschuldigt zich openlijk, ik vond persoonlijk gisteren de aanval van Gerolf 'Ananas' (dank u Geert Hoste) laffer, het is makkelijker om iemand aan te pakken over zijn of haar fouten dan zelf toegeven da ge fout zat .. maja .. k heb hier btw niemand horen schreeuwen de gucht buiten terwijl ik zijn harry potter vergelijking ng net iets erger vond ..
euhm, ze hebben al een paar keer rond een bepaald onderwerp toegegeven fout te zitten hoor.

en er zijn er heus die Degucht hebben aangevallen en hem buiten wouden krijgen, als ge er niet van weet dan is dat omdat:
a) men liet ze u gewoon niet zien op tv, men liet ze niet horen op de radio en men liet ze niets publiceren in de krant
OF
b) gij het toevallig niet gezien, gehoord of gelezen hebt
(denk ge nu echt dat het VB het zou nalaten zijn ontslag te eisen)

en ondanks dat Degucht grovver was, vind ik het erger van Freya: ze had moeten zien dat ge op uw woorden moet letten na het geval Degucht
Het archief is een bevroren moment uit een vorige versie van dit forum, met andere regels en andere bazen. Deze posts weerspiegelen op geen enkele manier onze huidige ideeën, waarden of wereldbeelden en zijn op sommige plaatsen gecensureerd wegens ontoelaatbaar. Veel zijn in een andere tijdsgeest gemaakt, al dan niet ironisch - zoals in het ironische subforum Off-Topic - en zouden op dit moment niet meer gepost (mogen) worden. Toch bieden we dit archief nog graag aan als informatiedatabank en naslagwerk. Lees er hier meer over of start een gesprek met anderen.
Terug
Bovenaan