Archief - Enthousiaste personen gezocht voor Cryptocurrency project

Het archief is een bevroren moment uit een vorige versie van dit forum, met andere regels en andere bazen. Deze posts weerspiegelen op geen enkele manier onze huidige ideeën, waarden of wereldbeelden en zijn op sommige plaatsen gecensureerd wegens ontoelaatbaar. Veel zijn in een andere tijdsgeest gemaakt, al dan niet ironisch - zoals in het ironische subforum Off-Topic - en zouden op dit moment niet meer gepost (mogen) worden. Toch bieden we dit archief nog graag aan als informatiedatabank en naslagwerk. Lees er hier meer over of start een gesprek met anderen.

rumstarb

Legacy Member
(Als dit niet in de juiste categorie staat gelieve te verplaatsen)

Aangezien ik het 9lives forum ken als een plaats met een hoge concentratie aan capabele gemotiveerde personen lanceer ik hier een oproep.

Wie voelt zich geroepen en geschikt om mee aan de wieg te staan van een innovatief cryptocurrency project ?

Ik wil meteen eea duidelijk maken:
-> Het betreft de opstart van een volledig nieuwe cryptomunt.
-> Het betreft niét de zoveelste copie van een bestaande cryptocurrency. Het is niét gebaseerd op ETH of op eender welk protocol, het is iets volledig nieuw.
-> De bedoeling is om een ideale combinatie van anonimiteit/privacy en user-friendliness te zijn.
-> Deze cryptocurrency behoudt de voordelen van bestaande cryptocurrencies (decentralisatie, ...) en mitigeert de vele nadelen (transactietijd, kartelvorming, enorme hoeveelheden verspilde rekenkracht/elektriciteit, ...).
-> Ik probeer hier géén mensen te werven voor één of ander piramidespel of commerciële instantie. Ik verkoop niks. Ik zoek ook GEEN GELD of financiering. Ik zoek personen die een rol willen spelen in een nieuw uniek innovatief start-up project.
-> We zitten momenteel in de fase NA de nodige Proof Of Concept ... Dus geen risico om tijd te verliezen aan iets dat technisch niet realiseerbaar is.

Wat zoek ik ? (Het is niét nodig om aan alle voorwaarden te voldoen ! Verschillende profielen kunnen een meerwaarde betekenen in dit project.)
-> Gemotiveerde/enthousiaste personen met interesse in de cryptocurrency wereld.
-> Technisch sterke personen (vb. programmeurs, ben ik zelf ook)
-> Contrarians/vrije denkers/autodidacten/open minded personen
-> Believers in privacy en vrijheid
-> Personen met een "finance/financial markets" achtergrond of kennis (zoals ik)
-> Géén risk averse personen die per uur of per opdracht een vast bedrag willen verdienen
-> Mensen die het "ownership" van (een deel van) het project op zich willen nemen
-> Nieuwsgierig zijn is een prachtige eigenschap en is een symptoom van intelligentie, maar hier zoek ik géén personen die alleen nieuwsgierig zijn en niet bereid zijn om actie te ondernemen
-> De bedoeling is uiteraard om dit project te commercialiseren. Als we hierin slagen zal iedereen een stuk van de taart krijgen, zowel op korte als op lange termijn. Maar freelancers die per uur betaald worden en die niet wakker liggen van de uitkomst van het project kan ik makkelijk elders vinden. Ik werk alleen met freelancers als ze een echte meerwaarde te bieden hebben. Op dit moment werk ik zelf full-time aan dit project en steek ik er alleen geld in zonder iets te verdienen. Ik zoek geen werkzoekenden maar uitdaging-zoekenden ...

Iedereen die zich geroepen voelt mag reageren.
Stuur mij geen "officiële" CV. Dit is geen sollicitatie maar een informeel gebeuren. Leg mij uit zoals je aan een vriend zou doen waarom het project u interesseert, welke meerwaarde je potentieel zou kunnen betekenen, waarom je hier graag aan zou meewerken, en alle andere dingen die je wilt delen of die relevant zijn.
Mensen die enkel uitleg vragen zonder op geen enkele manier te vermelden hoe zij een meerwaarde zouden kunnen betekenen zullen geen reactie krijgen.
Nog een verduidelijking: de bedoeling is om een TEAM samen te stellen, niet om personen te zoeken waarover ik de baas wil spelen.

Ik herhaal ook dat ik niemand zal vragen om zich ergens in te schrijven, om persoonsgegevens te delen, om geld te investeren, ... of wat dan ook. Geen slechte verrassingen.
We steken gelijk over, ik zal ook geen ideeën proberen te vergaren van geïnteresseerden om die dan achter hun rug te implementeren.
Kort over mijzelf: Ik heb ervaring in IT/programmatie, finance, financial markets, trading en fraude (bestrijding :cool: ). Dus een redelijk relevante achtergrond voor dit project.

Ik kijk uit naar de reacties. Kwaliteit komt altijd bovendrijven ...

:niceone:

Pokem0ng

Legacy Member
-> Contrarians/vrije denkers/autodidacten/open minded personen = I'm your man.


99% van de mensheid kan mij daarom ook niet uitstaan, maar de overige 1% precies wel.

Ik kan ook van alles verkopen, vooral ideëen, mensen besmet maken met ideëen is zelfs mijn grootste talent.

Aan de OP: you either get it or you dont. I think you might.

Soeplepel

Legacy Member
Ben app/web developer, geen software developer anders direct :(

rumstarb

Legacy Member
MrSoeplepel zei:
Ben app/web developer, geen software developer anders direct :(

Up to you, maar 2 bedenkingen:

1) programmeren is een manier van denken ... en als je goed bent in die manier van denken is switchen tss prigrammeertalen een kleine uitdaging en zeker geen groot probleem (tenzij je met webdeveloper bedoelt dat je HTML kent :p maar ik denk het niet ;))

2) Het is mss niet duidelijk uit mijn post, maar de overgrote meerderheid van dit project is wel degelijk web based ... Voor het feit dat je app developer bent heb je al +10000 punten ... Als je goed bent met php/mysql (en dingen in die richting): +1000 punten ... Als je goed bent met webdesign: +1000000000 punten (zelf ben ik technisch zeer sterk, maar ben geen designer).

Denkt er nog eens over na, en desgevallend ben ik steeds beschikbaar.

Grtz

Soeplepel

Legacy Member
rumstarb zei:
Up to you, maar 2 bedenkingen:

1) programmeren is een manier van denken ... en als je goed bent in die manier van denken is switchen tss prigrammeertalen een kleine uitdaging en zeker geen groot probleem (tenzij je met webdeveloper bedoelt dat je HTML kent :p maar ik denk het niet ;))

2) Het is mss niet duidelijk uit mijn post, maar de overgrote meerderheid van dit project is wel degelijk web based ... Voor het feit dat je app developer bent heb je al +10000 punten ... Als je goed bent met php/mysql (en dingen in die richting): +1000 punten ... Als je goed bent met webdesign: +1000000000 punten (zelf ben ik technisch zeer sterk, maar ben geen designer).

Denkt er nog eens over na, en desgevallend ben ik steeds beschikbaar.

Grtz

'k Dacht dat cryptomunt opstarten met Java of iets dergelijke was, vandaar mijn comment :)

Ik ken inderdaad meer dan HTML :D php en MySQL is ook geen probleem.
Apps kan ik maken, maar die zijn Hybrid op basis van react-native (dus native gevoel). Voordeel is hiervan dat dit direct op Android en iOS is en dus geen Android én iOS developer nodig hebt.

Ben geen pro designer, maar ik zorg er wel altijd voor dat mijn projecten er mooi uitzien. Dus design kan ik wel, maar ben geen top designer.

Gonzo

Legacy Member
Ervaring in IT en financiële markten.
Verwacht dat mensen gratis werken en hun eten in de winkel betalen met motivatie.
LEL

rumstarb

Legacy Member
Gonzo zei:
Ervaring in IT en financiële markten.
Verwacht dat mensen gratis werken en hun eten in de winkel betalen met motivatie.
LEL

+ ge woont in the onion, terwijl ik zeer aan mijne kop heb van de hele dag ikv dit project dingen te programmeren die ALLES met onions (zoals de TOR onion ......) te maken hebben ;).
Ik stuur u een PM.

Gonzo

Legacy Member
Satoshi, is that you?

Ik heb uwe PM gelezen.

Misschien bedoelt ge het niet zo, maar uwen uitleg klinkt zo'n beetje als de coinhive miners die momenteel overal ongewenst opduiken, maar dan...zonder... blockchain... en met... serverside scripting? Daar zijt ge mij een beetje kwijt. Wa gij zegt is dus basically "ik wil ne cryptocurrency uit mijnen duim zuigen (ok, good luck), ik wil da mensen gans de infrastructuur daarond gratis voor mij ineenboksen, en dan ga ik een financiële black box instelling spelen".

Ik weet niet hoe dingen in Firenze werken, maar hier in België riekt dat toch nogal naar "ik ben een prins uit Nigeria, geef mij 2000 euro en ik maak u rijk".

Allé, ik kan verkeerd zijn hé. Enlighten me?

rumstarb

Legacy Member
Natuurlijk ben ik u kwijt door alleen al die 2 dingen, want ik roep dan wel “cryptocurrency” zoals momenteel inderdaad veel mensen doen, maar de rest dat ik te vertellen heb zal NIET rijmen met wat je vandaag de dag te pas en vooral te onpas hoort ... Uw reactie “wtf” op “no blockchain” en “server side scripting” is perfect logisch ... omdat mijn cryptocurrency inderdaad helemaal anders is dan wat er nu bestaat.

De fase van uit de duim te zuigen ligt reeds achter mij ... Ik werk al geruime tijd full time aan dit project zonder er iets aan te verdienen (uiteraard, we zitten in de ontwikkelingsfase), en vooral: zonder 1 cent aan iemand te vragen. Zoals ik letterijk geschreven heb ben ik niet op zoek naar geld !

Je zegt dat ik andere mensen gratis alles wil laten ontwikkelen ... Dan vergeet ge dat ik zelf programmeur ben en fulltime dit project aan het ontwikkelen ben ...

Mijn oproep hier (zoals reeds gezegd) is om mensen te vinden die het project interessant vinden EN iets kunnen bijdragen ... Als er met iemand een click is ben ik bereid om verdere details te geven en kunnen we zien hoe we verder gaan. Mensen die iets kunnen bijdragen zullen uiteraard delen in de resultaten van het project. Maar nogmaals: ik zoek geen geld, integendeel: als iemand denkt een grote meerwaarde te hebben wil ik hem gerust betalen, want ik geloof in het project ! Voor mij is het geen hobby, ik riskeer er momenteel al mijn tijd op.

Wie interesse EN meerwaarde heeft zal een project vinden waarvan fundamentele delen reeds ontwikkeld zijn ... maar uiteraard is het geen klein project omdat we de dingen niet gewoon goed maar uitstekend willen doen ... Dus niet alleen pogrammeurs maar ook marketeers, designers,........ kunnen meerwaarde hebben !

E non ti preoccupare, è tutt’a posto a Firenze !

rumstarb

Legacy Member
Ps:

Black box: nee -> open source

Financiele instelling: nee -> gedecentraliseerd open netwerk

rumstarb

Legacy Member
paradijsappel zei:
Link naar github?

Dat komt naarmate we dichter bij de launch komen ... Zoals u kan begrijpen: als ik nu al mijn code openbaar maak kan elke pipo die de meerwaarde van het project inziet deze copieren en zelf MIJN idee lanceren ...
In deze fase deel ik alleen info/code met personen die een rol in het project hebben (en nee: die rol is niet te koop met geld, maar met de juiste mentaliteit)... Er zal niemand gevraagd worden iets te ontwikkelen of eender wat zonder eerst iets evenwaardig van mijn kant te zien. Maar dat betekent niet dat ik in deze fase alles (of "iets") wil delen met iedereen die nieuwsgierig is of complottheorieen over Nigeriaanse prinsen heeft ;) (ik heb zelf veel ervaring met fraudedetectie dankzij mijn vorige job in dat domein dus laat mij niet lachen)

rumstarb

Legacy Member
Een meer specifieke vraag los van de originele oproep die geldig blijft: zitten er hier mensen die niet noodzakelijk enige interesse in het project hebben maar die goed zijn in het designen van logo's ? Maakt mij niks uit of dat een 50-jarige professional is of een 14-jarige hobbyist ;). Alleen het resultaat interesseert mij. Voor dit aspect wil ik gerust betalen ... Dus wie zich geroepen voelt: contact me !

FrostByte

Legacy Member
Ik wens u succes toe, maar ik denk dat dit héél moeilijk wordt om van de grond te krijgen.

Plus, ik zie niet direct een pluspunt die niet al door een andere meer courante crypto-munt gedaan wordt...

rumstarb

Legacy Member
FrostByte zei:
Ik wens u succes toe, maar ik denk dat dit héél moeilijk wordt om van de grond te krijgen.

Plus, ik zie niet direct een pluspunt die niet al door een andere meer courante crypto-munt gedaan wordt...

1) Thanks.

2) Moeilijk gaat ook. Ik zoek personen die zoals mij oplossingen ipv problemen zien ;)

3) Stel: de Jos kent niks van cryptografie, IT, computers, betalingssystemen, anoniem browsen ... maar wil geld ontvangen/betalen/opslagen zonder dat iemand het minste idee kan hebben hierover ...
Wat kan hij doen ? Hij kan bijvoorbeeld de Monero gebruiken ... Maar bonne chance aan Jos om te begrijpen hoe dat werkt ... En bovendien zal vroeger of later het encryptie mechanisme van de Monero gekraakt worden (denk bijvoorbeeld aan Quantum Computing) waardoor de hele blockchain net zo openbaar als die van Bitcoin wordt... en zullen veel personen die jaren geleden iets gedaan hebben dat niet mag ongewenst bezoek krijgen.
Of, binnenkort kan de Jos mijn cryptomunt gebruiken. De user interface zal zo simpel als die van Paypal zijn. Ook de onderliggende algoritmes van mijn munt zullen vroeger of later gekraakt worden, maar Jos couldn't care less, want ook als dat gebeurt zal geen enkele participant of groep van participanten in het netwerk remotely over genoeg informatie beschikken om een idee te hebben over wat Jos gedaan heeft...

stynl

Legacy Member
Dus uw heel concept draait er rond om illegale dingen te faciliteren, en ze moeten u dan nog eens vertrouwen ook?
Indien dat vertrouwen niet nodig is leg dan eens uw concepten uit, of gaan er dan ook anderen met uw idee gaan lopen?

rumstarb

Legacy Member
stynl zei:
Dus uw heel concept draait er rond om illegale dingen te faciliteren, en ze moeten u dan nog eens vertrouwen ook?
Indien dat vertrouwen niet nodig is leg dan eens uw concepten uit, of gaan er dan ook anderen met uw idee gaan lopen?

Natuurlijk niet. Hoe verlopen betalingen voor "illegale dingen" (wapenhandel, prostitutie, drugs, huurmoordenaars, .............) sinds het ontstaan van de mensheid ? Ruilhandel, munten, bankbiljetten, goud of andere edelmetalen (munten, baren, fijngoud), diamanten, offshore rekeningen (cfr. paradise leaks ....), gehackte rekeningen, rekeningen van "money mules", .......... Keuze genoeg. Ik denk niet dat ik iets faciliteer dat al geen millennia heel goed gefaciliteerd is.

Als u een euro biljet (met uniek nummer) als wisselgeld krijgt in de winkel, bestaat dan de kans dat dit biljet de dag ervoor gebruikt is om een prostituee te betalen, om drugs te kopen, of voor wie weet wat voor andere dingen ? NATUURLIJK.
Is dat uw probleem ? Nee.
Bij oa Bitcoin is het probleem echter dat als het ware wordt bijgehouden hoe elk "biljet" van eigenaar wisselt (in de blockchain). Dus als iemand weet welk biljet voor 1 van de voornoemde activiteiten gebruikt is weet men ook dat dit biljet nu bij u zit ... Voor u ongetwijfeld geen probleem, maar ik geloof in "iedereen is onschuldig tot het tegendeel bewezen is" en niet in "iedereen is schuldig tot het tegendeel bewezen is" ...
Dit vwb Bitcoin e.v.a. Bij bankbiljetten heb je de serienummers. Bij bancaire transacties heb je tegenpartij risico + het feit dat véél te véél mensen die bij uw bank werken zonder problemen kunnen meekijken. En ja dat gebeurt. En zeker niet alleen bij mensen die iets verkeerd doen. Echt gebeurd voorbeeld ("het leven zoals het is: de bank ......"): een klant van de bank is zeer actief betalend gebruiker van de online dienst Chaturbate ... Hij betaalt met zijn creditcard dus in de systemen van de bank is dit duidelijk zichtbaar ... Niet alleen zijn kantoordirecteur, alle mensen in zijn kantoor, maar ook de creditcard maatschappij (die onder het mom van fraudebestrijding vanzelfsprekend veel personeel toegang moet geven tot klantentransacties), de hoofdzetel van de bank, ........ kunnen "meegenieten" ...
Idem bij Bitcoin. Dezelfde persoon koopt Bitcoin bij een exchange (link met "real world"), en vanaf daar kan bijgehouden worden wat er met de Bitcoins gebeurd ... Ook hier moet je "iemand vertrouwen".
Zou deze persoon niet blijer zijn moest niemand weten waar zijn geld naartoe gegaan is ??
Fiatgeld in het algemeen is per definitie ook niet geschikt om waarde op te slagen. De uitgevers ervan (die je WEL moet vertrouwen, mij zeker niet) kunnen biljetten ongeldig verklaren, bail-in's organiseren, .... en natuurlijk is er de inflatie.

Mbt mijn alternatief:
-> De code zal van bij de start volledig openbaar zijn, dus niemand moet niemand vertrouwen, laat staan mij .... Het enige dat vertrouwd moet worden is de openbare code die zoveel geaudit mag worden als men wil/kan. Hoe meer hoe liever.
-> Met mijn cryptomunt (fixed supply, dus bye bye inflatie) heeft iedereen de mogelijkheid om transacties te doen die met wiskundige zekerheid quasi instant "irreversibel" worden en die nergens open (cfr Bitcoin) of geencrypteerd (cfr Monero) worden bijgehouden tot het einde der tijden.
-> De enige die weet hoe de vork aan de steel zit mbt de transactie is de eigenaar van het "geld" NA de transactie. Zelfs igv kartelvorming (reeel risico bij oa Bitcoin) kan er niet "samengespannen" worden om transactiedetails te weten te komen. Als het ware lost iedereen in het netwerk een klein deeltje van de puzzel op die de transactie laat doorgaan, zonder dat iemand remotely zicht op heel de transactie heeft.

Dus in dit systeem draait alles om NIEMAND VERTROUWEN ... En om niét gelinkt te kunnen worden aan dingen waar je niets mee te maken heb (cfr wisselgeld voorbeeld) ... En dit zonder de risico's van fiatgeld.

Natuurlijk biedt dit ook mogelijkheden voor illegale activiteiten, zoals de 1001 andere mogelijkheden die criminelen hebben om geld te versassen of op te slagen (zie hierboven), maar weet dat u, als u ooit al cash geld in uw handen heb gehad wat ik hoop, u ongetwijfeld al met "crimineel geld" in contact bent gekomen ...
De enige schuldigen hieraan zijn diegenen die eender welk middel gebruiken om iets verkeerd te doen, niet wat ze ervoor gebruiken. Gooi anders direct al uw cash geld weg ...

Ik begrijp ook niet wat er zo raar is aan het feit dat ik in dit stadium van het project alleen details wil geven aan wie wil meewerken.

FrostByte

Legacy Member
Ik denk dat het moeilijk wordt om security en anonimiteit beter te doen dan monero

Als de RSA encryptie-algoritmes gekraakt worden met al dan niet quantum computers, is er meer kapot dan monero :D Eigenlijk valt bijna alle cyber-beveiliging dan in duigen.

rumstarb

Legacy Member
FrostByte zei:
Ik denk dat het moeilijk wordt om security en anonimiteit beter te doen dan monero

Als de RSA encryptie-algoritmes gekraakt worden met al dan niet quantum computers, is er meer kapot dan monero :D Eigenlijk valt bijna alle cyber-beveiliging dan in duigen.


Absoluut, maar het verschil is wel dat bij Monero heel de transactiehistoriek dan "op straat ligt" ...

FrostByte

Legacy Member
True, maar mijn pu nt is als RSA gekraakt is, hebben we ergere problemen dan transactie-historiek :D

Pretty much the end of the internet as we know it
Het archief is een bevroren moment uit een vorige versie van dit forum, met andere regels en andere bazen. Deze posts weerspiegelen op geen enkele manier onze huidige ideeën, waarden of wereldbeelden en zijn op sommige plaatsen gecensureerd wegens ontoelaatbaar. Veel zijn in een andere tijdsgeest gemaakt, al dan niet ironisch - zoals in het ironische subforum Off-Topic - en zouden op dit moment niet meer gepost (mogen) worden. Toch bieden we dit archief nog graag aan als informatiedatabank en naslagwerk. Lees er hier meer over of start een gesprek met anderen.
Terug
Bovenaan