Wat zou jij doen als je de lotto wint?

De 64 miljoen is vandaag blijkbaar niet uit gegaan, die gaat dus weer de kast in voor een volgende grote pot te spijzen.

Vrijdag 130 miljoen, zou wel fijn zijn als zo een groot bedrag nog eens in België viel.
 
Wie won 3,5 miljoen euro bij Lottotrekking van 14 juni? Geluksvogel heeft zich nog altijd niet gemeld
Och just, ik moest nog bellen.
 
Wie won 3,5 miljoen euro bij Lottotrekking van 14 juni? Geluksvogel heeft zich nog altijd niet gemeld
Kgon es checken. @Ruigen Das alsk prijs heb trakteer ik je op een baida avondje bro :hug:
 
Mogen het ook Goût de Diamants 2013, Avenue Foch 2017 Magnum, Dom Pérignon Rosé Gold Methuselah 6L 1996, top Shelf Infinity Rum (22 jaar oud) en 2 Ecuadoriaanse luxe escorts (Chupa & Chupi 😉) zijn bro?
Aaaaarrgghhhh, Alé, kom, t'is goe...

Verdubbel de lekstokken en tis helemaal ok :P
 
Ik heb wel een zwak voor verhalen van gefaalde lottowinnaars. Veelal Britten uit de arbeidersklasse die, na een excuberante winst, vrij snel losgehen, dure shit kopen, in echtscheiding gaan, drugs gebruiken, trouwen met golddiggers en na een jaar of vijf bankroet en werkloos op café zitten met een blasé gevoel van: "ik heb het toch maar gehad".
 


Mensen die overlijden aan een te wild leven voor ze zich hebben kunnen voortplanten, daar heb je een Darwin-award voor.. maar welk award zou je hiervoor dan hebben?
 
Hier zou 1M in een dividend uitkerende ETF gaan, en zou ik nog altijd een hypothecaire lening aangaan voor de primaire woning, want lenen is goedkoop, en op 't gemak een job doen die ik graag doe, om tussen de mensen te zijn, hier en daar de dividenden herinvesteren in allerlei projecten, af en toe eens geven aan een liefdadigheidsinstelling of dierenasiel en voor de rest goed leven. Al die decadentie met feesten en dure reizen en hotels is voor niks nodig, het kan ook met een 3-4 sterren hotel en limousineloze excursies.

Maar ja, YOLO.
 
Terug
Bovenaan