@DaFreak, wat doet gij eigenlijk van werk (vraag ik me al een tijd af)?![]()
I'll show you mine if you show me yours.
Zou eigenlijk van de meeste leden hier wel eens wat meer achtergrond willen weten. Misschien een idee voor een aparte thread?Volg de onderstaande video om te zien hoe je onze site als web-app op je startscherm installeert.
Opmerking: Deze functie is mogelijk niet beschikbaar in sommige browsers.
@DaFreak, wat doet gij eigenlijk van werk (vraag ik me al een tijd af)?![]()
Zou eigenlijk van de meeste leden hier wel eens wat meer achtergrond willen weten. Misschien een idee voor een aparte thread?Dangerous gamesI'll show you mine if you show me yours.
I'll show you mine if you show me yours.Zou eigenlijk van de meeste leden hier wel eens wat meer achtergrond willen weten. Misschien een idee voor een aparte thread?
Hier, muziek, wat games soms, het frituurtopic, Zwam, de algemene thread, literatuur, podcasts, soms wat cultuur en reizen.Interessanter vind ik in welke subfora jullie nog actief zijn. Ik ben bijvoorbeeld enkel actief in Films & Series; eventueel wat muziek & games; sporadisch in de sport. Nog geïnteresseerd in heel wat zaken maar de meeste subcommunities hier liggen me gewoonweg niet (Wielrennen, Pol & Actua; etc.) Bv. als je hier aangeeft dat film A beter is dan film B krijg je toch vriendelijkere reacties dan wanneer je op het wielren forum aangeeft dat Van Aert een betere renner is dan Pedersen om nu maar iets te zeggen.
Interessanter vind ik in welke subfora jullie nog actief zijn. Ik ben bijvoorbeeld enkel actief in Films & Series; eventueel wat muziek & games; sporadisch in de sport. Nog geïnteresseerd in heel wat zaken maar de meeste subcommunities hier liggen me gewoonweg niet (Wielrennen, Pol & Actua; etc.) Bv. als je hier aangeeft dat film A beter is dan film B krijg je toch vriendelijkere reacties dan wanneer je op het wielren forum aangeeft dat Van Aert een betere renner is dan Pedersen om nu maar iets te zeggen.

Goh, ik heb toch al mogen aanhoren dat mijn filmsmaak mensen gewelddadig maakt!![]()
Lekkere keuzeRan 3
Angel's Egg 1
Brazil 3
After Hours 3
Back To The Future 3
Come and See 1
The Breakfast Club 1
Tampopo 1
Weird Science en co zijn toch ook slecht verouderd. Hughes zijn debuut is niet meer om aan te zienBij 1985 blijven er bij mij mazar 2 films goed bij. En de eerste is mijn keuze, The Breakfast Club.
Ran 3
Angel's Egg 1
Brazil 3
After Hours 3
Back To The Future 3
Come and See 1
The Breakfast Club 1
De andere is Weird Science maar dat was voor andere redenen.
My oh my, wat ga ik hier akkoord. Weird Science dacht ik dat helemaal mijn ding ging zijn en had daar meteen de Arrow bluray van gekocht. Ik kon mijn ogen niet geloven toen ik hem bekeek, zo slecht dat ik die vond. Grappig dat we uitgerekend nu op dat jaar zijn beland want ik heb hem toevallig vandaag op Vinted gezet en stande pede verkocht gekregen. Ik had meer moeten vragen, verdomme.Weird Science en co zijn toch ook slecht verouderd. Hughes zijn debuut is niet meer om aan te zien
*Schouderklopke*Eerder deze maand, rond mijn verjaardag, naar Sixteen Candles gezien omdat dat zich afspeelt op/rond iemand zijn verjaardag en ook omdat de film vernoemd werd in Harold & Kumar Go to White Castle. Ik verwachtte een leuke, romantische film. Wat kreeg ik? Een racistische, mysogyne sekskomedie met een date rape subplot dat bedoeld was om grappig te zijn. Zelfs met een ferme dosis historisch relativisme gaat dat niet door de beugel.
Bijgevolg meteen mijn opinie over John Hughes wat moeten bijschaven. Ik blijf wel fan van The Breakfast Club, PT&A en Ferris Bueller.
Ik vraag me af of ik deze films in mijn pothead phase wel had kunnen pruimen. God, I hope not.*Schouderklopke*
Ik dacht ooit nog dat Bio Dome geniaal was. Vergeten da'k toen 90% van de tijd pokkestoned rondliep.
Wat @Général Zantas al zei, er is daar een heel subforum voor. Er staat wel wat summiere info van/over mij in (ik heb graag nog de illusie dat ik hier anoniem ben), maar: Supply Chain & IT consultancyI'll show you mine if you show me yours.Zou eigenlijk van de meeste leden hier wel eens wat meer achtergrond willen weten. Misschien een idee voor een aparte thread?
Ik volg vooral via mijn watched threads, en zo ne keer per 2 weken bekijk ik de "new threads" eens.Interessanter vind ik in welke subfora jullie nog actief zijn. Ik ben bijvoorbeeld enkel actief in Films & Series; eventueel wat muziek & games; sporadisch in de sport. Nog geïnteresseerd in heel wat zaken maar de meeste subcommunities hier liggen me gewoonweg niet (Wielrennen, Pol & Actua; etc.) Bv. als je hier aangeeft dat film A beter is dan film B krijg je toch vriendelijkere reacties dan wanneer je op het wielren forum aangeeft dat Van Aert een betere renner is dan Pedersen om nu maar iets te zeggen.