JanusDR
Well-known member
Hier ook fan van therapeutisch tuinwerk.Ik vind dat ook wel therapeutisch. Tuinwerk en het zwembad in met de kindjes, ideaal.![]()
Cocktail in de hand en kijken hoe de tuinman snoeit, niets dat ontspannender is!
Volg de onderstaande video om te zien hoe je onze site als web-app op je startscherm installeert.
Opmerking: Deze functie is mogelijk niet beschikbaar in sommige browsers.
Hier ook fan van therapeutisch tuinwerk.Ik vind dat ook wel therapeutisch. Tuinwerk en het zwembad in met de kindjes, ideaal.![]()
Effe helemaal off topic, sorry.
Maar dat is mijn favoriete tuinnummer.
Eerst alle bladeren ea op een hoop blazen, weg van de kiezel. Pas dan opzuigen, of beter nog opnemen met de hand/de greep/platte schop en in kruiwagen gooien. Best niet opzuigen want er kan hier en daar een kiezel inzitten met gevolgen voor de bladzuiger.Goh ja, mij stoort dat wel. Heb nu gene voor en na van de bambooblaadjes want das meer vooraan.
Maar ik vind dat verschil toch wel wat storend, en dat is zo een strook van pak 15 meter langs de oprit en ik vind dat echt wel wat slordig tonen.
![]()
![]()