Transferthread 2026-2027 (Buitenland)

Financieel kunnen we dat allemaal begrijpen, sportief is het gewoon dwaas.
Dit dus he.
Mijn mindset zit ook gewoon anders in elkaar. Ik verdien in vergelijking met die gasten natuurlijk ook gewoon te weinig om het verschil tussen 3 en 7 miljoen per jaar echt te voelen. Beiden zijn voor mij bedragen die tot de verbeelding spreken dus ik zou perfect content zijn met 3 miljoen en een contract bij een subtopper in een leuke competitie.

Soit, hij kan er maar wel bij varen zeker?
 
Financieel kunnen we dat allemaal begrijpen, sportief is het gewoon dwaas.
Scheiding.

Gaat zijn reserve terug moeten aanvullen :D.
 
Meunier naar Sunderland. Die slaagt er toch ook altijd in om bij toffe ploegen terecht te komen. Contract van 2 jaar dus blijft alleszins wel op heel hoog niveau spelen en ben benieuwd in hoeverre hij zich daar in de ploeg kan spelen.
Leuke ploeg maar toch een niveau te hoog om basis te spelen lijkt mij, die Mukiele doet het daar enorm goed
 
Zonde, zo een leuk seizoen en lekker Wk gespeeld... Maar dit was zijn hoogtepunt misschien. Ik vind het zelf echt een kut competitie.
Ik snap dat ook niet. Quasi al die ploegen zijn een amalgaam van vedetten op de retour, pseudovedetten, die beiden veel te veel geld verdienen, aangevuld met Turken die net een bal kunnen controleren.
Oké er is veel beleving in het stadion en je wordt op handen gedragen door de supporters, maar puur sportief is dat toch horror?
 
Terug
Bovenaan