kaydoh
Well-known member
Ik ne keer of 5 denk ik, dus zeker nie slecht!First boss down in second try, is da goe? xD
De rest gaat veel makkelijker gaan, zelfs zonder die modifiers
Volg de onderstaande video om te zien hoe je onze site als web-app op je startscherm installeert.
Opmerking: Deze functie is mogelijk niet beschikbaar in sommige browsers.
Ik ne keer of 5 denk ik, dus zeker nie slecht!First boss down in second try, is da goe? xD
Ik denk dat het nog staat geïnstalleerd, dus ik kan straks de exacte stats nog eens checken. Wel zonder platinum, dus gewoon uitgespeeld tot het echte einde.Wat? Komaaaaaaaan wat een bullshit :')
En zoni, take it as a compliment. Maar ik kan dat dus onmogelijk geloven hé.
Idem ze, ik heb daar destijds zelf print screens van gestuurd. Ik had de eerste verplichte dead en mijn eerstvolgende was na een complete run op een domme manier, en dan niet meer gestorven tot het uit was. Denk zelf met de platinum bij dat ik maar aan 10 zat, en dat waren den verplichte deaths om runs te resetten voor collectables xDWat? Komaaaaaaaan wat een bullshit :')
En zoni, take it as a compliment. Maar ik kan dat dus onmogelijk geloven hé.
Waar staan die eigenlijk, heb daar wel van gehoord, ma moet ge dat unlocken?De rest gaat veel makkelijker gaan, zelfs zonder die modifiers
Troost u man, ik ne keer of 70-80 gestorven ofzo in Returnal, wel de platinum erbij, maar dan nogWat? Komaaaaaaaan wat een bullshit :')
En zoni, take it as a compliment. Maar ik kan dat dus onmogelijk geloven hé.

Dacht na de 2de baas, maar is nie echt nodig eigenlijk zu, alé wel voor de platinum, maar da ga ik hier nie doenWaar staan die eigenlijk, heb daar wel van gehoord, ma moet ge dat unlocken?
So far was het:
- 1ste speelmoment -> moet ge sterven
- 1ste run ging vlot tot in eens super zot beast da mij aan flarden sloeg in paar seconden ( voelde ook wat geforceerd ) en nadien unlock je de permanente upgrades dus volgens mij was dat ook een geforceerde Death encounter voor de game.
- 2de run helemaal de biome doorgeraakt, key gepakt naar de boss gegaan en gestorven toen ik verschoot dat hij een second phase had xD
- 3de run terug helemaal er door, deze keer met nog wat extra stat upgrades, vooral voor sneller hogere wapens te hebben en wat meer kennis en dan de boss gecleared.
Dus so far voelt het wel smooth, vond de boss wel nog vrij pittig, heel voorspelbaar wel als je hem door hebt, maar als nog toch nog makkelijke fuckups.
Los van de runs, toch wel wat extra mechanics precies, dingen waar ik ook wat aan moet wennen en veel zaken dat niet uitgelegd worden, beetje jammer soms. Weapon stats en perks zijn beetje omslachtiger en lastiger in uw menu na te kijken wat het eigenlijk is en doet. Net zoals de stats op uw wapens... das echt gewoon wa gokken wa het is en hoe het werkt en of het de moeite is.
Zo die eclipse en gele damage da uw HP weg pakt allemaal goe, maar leggen zo totaal niet uit hoe ge dat terug kunt krijgen ( heb het opgezocht ).
De flow van de game is goed, sfeer is goed, gunplay is imo atm iets minder, maar mss ligt het aan de wapens... maar wat me wel op viel was dat die regio veel meer eentonig en hetzelfde was dan in returnal, gelijk altijd de zeflde rooms maar andere volgorde. Had bij die 3de run al gevoel dak daar al veel geweest was.
Returnal is zeker niet easy ze. Spel lag me gewoon goed for some reason, dus dood normale ervaring.Ik zit nog maar in Biome 3 in Returnal, vind dat echt een super moeilijk spel en ben ook al veel te veel gestorven..![]()
Ge kunt ook als uw objective na terug te keren Biome 4 is, portal naar 2 of 3 nemen, uw objective zit nog altijd in 4 maar ge moet gewoon eerst 2 en 3 door dan, tegen dat ge in 4 aan komt zijt ge wrs Prof 25+Na elke baas ga ik terug naar passage omdat er dan een objective is of om crew dialoog te checken. Dan reset uw proficiency toch altijd, of ik doe iets fout? Daarmee, als ik sterf en terug een run start is dat altijd met lage proficiency.
Nu net die vierde baas kapot gekregen. Die biome was toch wel echt difficulty spike imo, zeker omdat ik altijd die eclipse triggerde van zodra mogelijk was. Heb de indruk dat proficiency veel sneller levelt in eclipse.
Klopt, dat wordt zelf gezegd. In eclipse zijn vijanden sterker en ze droppen meer materials ( kweet ne naam niet, in Returnal was dat Oculite of zo iets ) Maar uw Prof is rechtstreeks verbonden met die resource, dat is je exp tijdens je run en je materials voor na je run. Dus als er in eclipse mode meer droppen, dus ook sneller levelenHeb de indruk dat proficiency veel sneller levelt in eclipse.

Inderdaad, heb het eens opgezocht en ik wist niet dat die Lucenite iets te maken had met proficiency. Dacht dat dat enkel uw upgrade mats waren voor armour matrix.Klopt, dat wordt zelf gezegd. In eclipse zijn vijanden sterker en ze droppen meer materials ( kweet ne naam niet, in Returnal was dat Oculite of zo iets ) Maar uw Prof is rechtstreeks verbonden met die resource, dat is je exp tijdens je run en je materials voor na je run. Dus als er in eclipse mode meer droppen, dus ook sneller levelen![]()
Bwa soms wel ze, Fall damage boeit me niet, wapen dat efkes blokeert on hit ook niet, maar hangt ook af wat je er voor terug krijgt.Merk wel dat ik tijdens eclipse niks van artefacts opraap. Die penalties lijken me altijd veel te hoog voor de benefit.